Zarif Stiliyle First Lady Rania el Abdullah

Zarif Stiliyle First Lady Rania el Abdullah

Rania el Abdullah Kıyafet Modelleri

Ürdün kraliçesi Rania el Abdullah‘ın zarif stili yakın markajımızda…

Yardımseverliği, sosyal projelerdeki aktifliğiyle bilinen fist lady, şık giyimiyle de dikkati çekiyor. Kraliçe Rania‘nın modern ve minimal seçimleri, kendine güvenli ve özgün duruşunu ortaya koyarken tüm kadınlara ilham veriyor. İlgiyle takip ettiğimiz kraliçe Rania el Abdullah‘ın tutku uyandıracak kombinlerini merceğimiz altına alıyoruz.

Rania el Abdullah Kıyafet Modelleri

Asaletin Rengi Beyaz

Kraliçe Rania, kıyafet seçimlerinde resmiyeti göz ardı etmeden modern çizgileri kullanıyor. Gösterişten uzak, sade ve şık. Bu görünümü içinse tercihini genellikle beyazdan yana kullanıyor. Beyaz gömlekler, beyaz etekler, beyaz elbiseler. Zarafetini natürel renklerle vurgulayan kraliçe, güzelliğiyle büyülüyor.

Rania el Abdullah Kıyafet Modelleri

Aksesuarın Gücü

Stilinde tam anlamıyla yansıttığı zarif duruşu sade tasarımlarla yakalayan kraliçe Rania, kombinini güçlendirmek için aksesuarlara başvuruyor. Bluz ve gömlek seçimlerinde yaka kısmındaki fiyonklarını, farklı farklı birçok kombininde görmek mümkün. Hem şık hem klasik bir görünüm yakalamasını sağlayan fiyonkların yanı sıra kemerler de kraliçesinin stilinde kurtarıcı gözüküyor. Elbise ve eteklerinde tercih ettiği minimalist aksesuarlar, sade ve şık stilinin detayları.

Rania el Abdullah Kıyafet Modelleri

Casual Duruş için Etek ve Bluz

Biraz ciddiyet biraz resmiyeti çağrıştırmak isteyen kraliçe, bu duruşu için etek ve bluzları kullanıyor. Casual duruşu yansıtan yüksek bel kalem eteklerinde desenli tasarımları tercih eden kraliçe Rania, hareketli kloş tasarımları da oldukça seviyor. Bluz ve gömleklerinde sade olmakla beraber detaylarla sağladığı şıklık tam da dozunda. Casual kombinlerini destekleyen stilettoları ise yine zarif yine asil.

Rania el Abdullah Kıyafet Modelleri

Minimal Elbiseler

First lady Rania el Abdullah’ın, elbise seçimlerinde sade olmakla beraber hareketli tasarımları görüyoruz. Kloş etekler, uçuş uçuş tasarımlar zarafetine dinamizm katan parçalar.

Rania el Abdullah Kıyafet Modelleri

Geleneksel Tasarımlarda Zarafet

Geleneksel tasarımları da kimi zaman üzerinde taşıyan kraliçe, bol kesim kaftanları ve motifli elbiseleri zarafetiyle harmanlıyor. Kraliçe hiçbir zaman zarif ve sade duruşundan ödün vermiyor.

Rania el Abdullah Kıyafet Modelleri

Özel Davetlerin Baş Rol Oyuncuları

Özel davetlerde eşsiz stiline eşsiz tasarımlardaki elbiseleri dahil eden kraliçe, yine, sade şıklığına vurgu yapıyor. Günlük kullandığı natürel renkler, özel gecelerde koyu ve göz alıcı tonlara dönüşüyor. Gece mavisi, bordo ve siyahı sıklıkla kullanan kraliçe Rania, şıklığı, kusursuz elbiselerinde detaylara yerleştiriyor. Özel davetlerde kraliçe Rania’nın şıklığını pekiştiren mücevherleri ise göz kamaştırıyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *