Zara’nın Yeni Koleksiyonundan Sonbahar Kurtarıcıları

Zara’nın Yeni Koleksiyonundan Sonbahar Kurtarıcıları

Zara 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yazın sıcak günlerinin ardından özlemle beklediğimiz sonbahar kış koleksiyonları vitrinlerde yerini aldı. Koleksiyon, her zamanki gibi ölçülü giyinen kadınlara da hitap ediyor. Zara Sonbahar-Kış Koleksiyonunu terk edilmiş ev ve bitkilerle çevrili bir yerde gerçekleştiren marka, temasında yansıttığı gibi sonbaharın renklerini tasarımlarına yansıtmış. Sezonun trend renk ve tasarımlarını bulabileceğiniz ürünlerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Baharın serin günlerinde hem sıcak tutacak hem şıklığınızı tamamlayacak yelek, ceket, trençkot ve pardösüler yer alıyor. Genellikle bol kesim ve uzun olarak tasarlanan modeller kombinlerinizde kurtarıcılarınız olacaktır.

İlkbaharda vazgeçemediğimiz yelekleri, Zara sonbahar koleksiyonunda da farklı desen ve renklerde görmek mümkün. Spor yeleklerin yanı sıra klasik görünümde de yer alan yelekler, koleksiyonun ilgi çekici parçaları arasında.

Sezonun moda rengi marsalanın yanına kahve ve hakinin tonları ve de vazgeçilmez siyah, beyaz renkleri yer alıyor. Günlük hayatta, iş yerinde ve özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu parçalara bakmanızda fayda var.

Zara 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Her Parçada Süet

Koleksiyonda, sonbahar-kış sezonunun trend ürünlerini görmeniz mümkün. Çanta ve ayakkabılarda karşılaştığımız süeti, kıyafetlerde de bu sezon sıkça göreceğiz.

Zara, koleksiyonlarını sunarken aynı zamanda ürünleri nasıl kombinleyeceğiniz konusunda da sizlere ipucu veriyor. Zara’nın koleksiyonunda yer alan bu modeli, eteklerle çok rahat kombinleyebilir, yelek içine açık renk gömlek ve tunik giyerek daha ferah görünüm elde edebilir, günlük şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Zara 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Vazgeçilmez Kurtarıcı Parçalar

Koleksiyonda, günlük kıyafetlerinde spor giyinmeyi, rahat olmayı sevenler için vazgeçilmez parçalar bulunuyor. Spor, salaş giyinmeyi seven aynı zamanda tarzından da ödün vermek istemeyenlerin kurtarıcısı olabilir. Doğanın renklerini yansıtan yelekleri kombinlemek de kolay olacaktır.

Geçtiğimiz sezonda karşılaştığımız salaş ceketler bu sezonda da karşımıza çıkıyor. Bileğe kadar uzanan ceketler günlük hayatımızı kolaylaştırdığı gibi ayakkabı seçimine göre de şık ya da spor hale bürünüyor.

Zara’nın koleksiyonunda farklı modellerde bulabileceğiniz uzun ceket ve trençkotları, sonbaharın serin günlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Koleksiyonda salaş ceketlerin yanında ilkbahar mevsiminde de öne çıkan kimonolar yer alıyor. Tatilini sonbahara bırakmış olanlar için de iyi bir seçenek olabilir.

Zara 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Soğuk Havaların Şıklığı

Sezonun trendleri arasında hemen hemen her parçada görebileceğiniz püskül ve kürk detayları Zara Sonbahar-Kış koleksiyonunda da yer alıyor. Etek ve çizmelerle kombinleyebileceğiniz bu yelekler günlük şıklığınızı tamamlamakla beraber soğuk havalarda da ısınmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle sade kıyafetlerin üzerine giyebileceğiniz kürk ve püsküllü parçalar sizi daha hoş bir görünüme sokacaktır.

Zara her sezon da olduğu gibi kot, deri ve military ceketleri de farklı tasarımlarla koleksiyonuna eklemiş.

Zara 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sezonun Rengi Marsala

Zara’nın fiyonk detaylı kot gömlekle kombinlediği ceket sizce de çok hoş durmuyor mu? Özellikle renk uyumu ve gömlek yakasındaki fiyonk detayı tarz bir görünüm sergilemiş.

Sizler de eteklerle beraber kısa ceketleri kullanmayı seviyorsanız sezonun modası olan marsala renk ceketle tarz bir gürünüm elde edebilirsiniz.

Hazırlayan: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir