Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Zara 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonundan Kap ve Tunik Modelleri

Zara 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonundan Kap ve Tunik Modelleri

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Dünya modasının devleri arasında yer alan Zara, 2016 İlkbahar – Yaz koleksiyonunu romantik sahil ateşiyle karşıladı. Rengin ötesinde kumaşlarındaki dokusuyla da doğaya yakın olmayı tercih eden marka, şehirli kadına hitap eden tasarımlarıyla bu sezon da herkesin gönlünü fethetmeyi başardı.

Dünya markaları arasında tesettürlü kadınlara hitap etmeyi başaran nadir markalardan olan Zara, özellikle tunik ve kaplarıyla beğeni topluyor. Renkli ve desenli incecik kumaşlarıyla hepimizin yaz rüyası olacak 2016 koleksiyonuyla Zara, zarif, kusursuz görünümü sunuyor.

İlkbahar – yaz aylarının sıcak havasına yakışan natural tonlarıyla öne çıkan markanın, tesettüre uyarlayabileceğiniz kap ve tunik tasarımlarınızı sizler için seçtik.

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Bahara Yükselen Enerji

Uçuş uçuş bir yaza şifon kumaşlarla, rengarenk tasarımlarla adım atın Zara‘nın koleksiyonunda öne çıkan, turuncu, mavi, pudra, krem tonları doğallığı yansıtırken yine aynı renklerin daha koyu ve canlı tonları yüksek enerjiyi yansıtıyor.

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Dokunma Hissi Uyandıran Dokular

Zara İlkbahar – Yaz Koleksiyonu‘nda, floral baskılar, asimetrik kesimler, çizgili gömlekler, salaş trençkotlar ve maskülen ceketlerle 2016’nın öne çıkan tüm trendlerini görebilirsiniz.

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

İncecik gömleklerin yumuşacık dokusu, pamuklu ve saten kumaşları üzerinizden akıp gidecek gibi, rahat. Floral baskıları ve boyuna çizgileri gördüğümüz rahat gömlekleri de yazın sıcak havalarının kurtarıcılarından.

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Bol pantolon ve bol tuniklerle yapılan takımlar, yazın sportif şıklığını yansıtıyor. Sezonun bu yükselen trendini sizler de kombinlerinizde uygulayarak, sıcak yaz günlerinde hem rahat hem şık stile bürünün.

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Şifon Hafifliği Saten Şıklığı

Zara 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda şifon ve saten kumaşlara oldukça yer veriyor. İncecik diz altı uçuş uçuş bu tasarımlar, yaz dolaplarınızın kurtarıcıları olacak.

Son birkaç sezondur karşımıza çıkan denim üzeri denim, Zara’nın koleksiyonunda da kendine özel çizgisiyle hayat buluyor.

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

İçi Dışı Bir Tasarımlar

2016 Yaz koleksiyonlarının iddialı tasarımlarına içi dışı bir, şeffaf parçalar damgasını vuruyor. Ayakkabı ve çantalarda oldukça karşımıza çıkan bu akım, sezonda giyimde de öne çıktı. Sizlerde Zara’nın içi dışı bir ceketlerini, elbiseleriniz ve tuniklerinizle tamamlayın. Koleksiyondaki casual yelekler de kesimleriyle beğeninizi kazanacak tasarımlar arasına güçlü bir giriş yapıyor.

Zara 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Dış Giyimin Zamansız Parçaları

Dış giyimin bohem parçalarına yerleşen salaş trençkotlar, Zara’nın koleksiyonlarında ince yapıları ve neredeyse ayak bileklerine uzanan boylarıyla tesettürlü kadınların anahtar parçalarından olacak. Dün ve bugün vazgeçemediğimiz klasik kesim trençkotlar da yine sezonun renkleriyle beğeniye sunuldu.

Zara 2016 İlkbahar-Yaz Modelleri

Maskülen Ceketlerle Romantik Bir Hava

Şehirli kadının sokak stilinden ofis hayatına kadar hemen hemen her ana uygun dış giyim ürünleri Zara‘nın 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda yer alıyor. Klasik kesim ceketleri iç ısıtan sıcak ve doğal tonlarla buluşturan Zara, pudranın en hoş haliyle de maskülen ceketlerine romantik bir hava katıyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *