Zara 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zara 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zara Kapşonlu Mont Modeli

Zara ölçülü giyimi tercih eden kadınların takip ettiği markalardan. Kendine tarz modelleri ve kumaş ayrıcalığı ile adından her sezon söz ettirmekte. Yeni sezon Zara 2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonunu eminiz AVM’lerde muhakkak görme fırsatınız olmuştur. Eğer Zara’yı seviyor ve koleksiyonunu henüz görmemişseniz bu yazımızı muhakkak okuyun.

Zara 2015 Kaban Modelleri

Zara, son yıllarda modellerinde ölçülü giyinen kadınların gönlünü alan bir çok parçasını koleksiyonlarında yer veriyor. Dünya müslüman kadınlarını müşteri kitlesinde görmek isteyen Zara, tasarımlarında muhafazakar yapıyı dikkate alarak bu çizgide ilerliyor.

Zara 2014-2015 Kaban Modelleri

Her sezon tüm kadınlara hitap etmekle birlikte kampanyalar yapan marka, seri sonlarında gerçekten çok hesaplı ürünlerini müşterileriyle buluşturarak kadınların stil ihtiyaçlarına yön veriyor. Modellerinde sezon trendlerini ve renklerini en şık tasarımlarla yorumlayarak, size her mevsim trendy görünüşün de garantisini veriyor.

Zara 2014-2015 Kazak Modelleri

Zara’nın 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu’na baktığımızda modern, spor ve klasik anlayışta çok şık parçalar bulmak mümkün. Sütlü kahve pardesüler, kahverengi pantalonlar, kaşe kabanlar, kışlık desenli takımlar, kırmızı renkli kışlık kaplar, siyah paltolar, patlıcan moru kürk başlıklı montlar, klasik etekler ve kazaklar. Eminiz sizin gardrobunuza uyacak bir modeli Zara’da bulacaksınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir