Zara 2013-2014 Kaban ve Manto Modelleri

Zara 2013-2014 Kaban ve Manto Modelleri

Zara 2013-2014 Manto ve Kaban Modelleri

Zara 2013-2014 Sonbahar Kış sezonuna yine birbirinden şık kaban ve manto modelleri ile giriş yaptı. Sonbaharın serin havaları, kışın karlı günlerini düşündüğümüzde yeni sezon kaban ve manto modelleri, ilk aklımıza gelenler arasındadır. 2013 2014 Sonbahar kış trendlerini de takip ederek, yeni sezonda birbirinden zarif kaban ve manto modellerini tercih edebilirsiniz.

Her sezon adından söz ettiren Zara, bu kış sezonun trendlerini tüm kaban ve manto modellerinde işlemiş diyebiliriz. Bu kış sezonunun en önemli trendi olan geniş omuzlu tasarımlar ve bedenimizden bir beden büyük olan kaban modellerini kreasyonun birçok parçasında görmekteyiz. Dünya markalarının koleksiyonlarında da yeni trend battal boy kaban ve manto modelleri ön plana çıkmakta.

Zara 2013-2014 Manto ve Kaban Modelleri

Zara‘nın her sezon klasikleşmiş kaban modelleri ise minimalist giyimi tercih eden hanımlar için farklı birçok modelde tasarlanmış. Ayrıca yine spor kaz tüyü kabanlar, kışın karlı günlerinde kurtarıcı parçalar olacak gibi görünüyor. 2013 2014 yılının en çok konuşulan trendleri arasında gelen ekose, Zara’nın tasarımlarında ön plana çıkmakta.

Renkler Zara’nın yeni sezon kaban ve manto modelleri sezonun tüm enerjisini yansıtıyor. Siyah, gri, kahve, bej ve ekru ayrıca diğer renkler hanımlara birçok alternatif sunuyor. Zara modelleri, kesimleri, ve modern duruşları ile hem feminen hem enerjik bir duruş sergiliyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da Zara, sizler için en şık modeller tasarladı. İşte size Zara’nın sonbahar kış manto ve kaban modelleri;

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir