Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Zaferin 100. Yılında ve 100 Ülkede “Son Mektup”

Zaferin 100. Yılında ve 100 Ülkede “Son Mektup”

Son Mektup

Çanakkale Savaşı zamanında yazılan bir mektubun hikayesini anlatan ve Türk sinema tarihinin en görkemli yapımlarından biri olmaya aday “Son Mektup”, Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılında 100 ülkede birden vizyona girecek.

Son Mektup Savaş Sahneleri

18 Mart 2015’te tüm Türkiye’de ve diğer 100 ülkede sinemaseverlerle buluşacak olan; Tansel Öngel, Nesrin Cavadzade, Hüseyin Avni Danyal, Bülent Şakrak, Nermin Hüseynova, Barbara Sotelsek’in de aralarında bulunduğu dev bir oyuncu kadrosuyla Son Mektup, izleyenlerin yüreğinde derin izler bırakacak.

Son Mektup

Çok ses getiren ‘120’ isimli filmin yapımcısı Özhan Eren’in yazıp yönettiği ‘Son Mektup’; dokunaklı hikayesi, muhteşem çekimleri ve Türk sinemasında ilk kez yer alan tayyare görüntüleri ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Son Mektup Savaş Sahneleri

Tansel Öngel’in canlandırdığı Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Nihal Hemşire’nin hikayesinin anlatıldığı ve Çanakkale Harbi’nin fedakâr kahramanlarına bir saygı duruşu niteliğinde olan filmin ilk görüntüleri ise yavaş yavaş gelmeye başladı.

Son Mektup

Son Mektup filminde; gönüllü olarak Çanakkale’ye giden Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem ve orada tanıştığı Nihal Hemşire ile savaşın zorlu şartlarında karşılaştıkları Küçük Gazi Fuat’ın hikayesi anlatılıyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *