Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Yenilikçi desenler, sevilen renklerle sınıf atlayan yün karışımlı şallar, eforsuz ve konforlu parçalarla bütünleşiyor. Buz gibi havalarda ısıyı yükselten yumuşacık şal tasarımları, sokağa en sevilen tasarımlarla adapte oluyor. Soğuğa siper olan yün şallarla, yine sıcak ve rahat parçaları eşleştirmenin yolu ise tam da buradan geçiyor!

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Oversized Paltolarla Yün Şallar Isıyı Yükseltiyor

Keskin soğuklarda sıcacık tutan yün karışımlı şallar, tesettürlü kadınların kurtarıcı parçası. Bu sevilen parçanın sezonun en konforlu parçalarıyla birlikteliklerine şahit oluyoruz. Geniş omuzlu, oversized paltolarla harika bir ikili olan yün şallar, ısı seviyesini yükseltirken, cool havasıyla da sokak siluetlerine uyarlanıyor. Rahatlıklarından şüphe edilmeyen yün şal ve palto ikilisine ise karakteristik botlar eşlik ediyor.

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Triko Kazakların Yün Şallarla Uyumu

Soğuk havalara inat, iki sıcak parçayı bir araya getirmeye hazırlanın. Yün karışımlı şallar ve en sevilen salaş triko kazakların uyumuna şahit olun. En canlı renkleriyle enerjiyi zirveye çıkaran triko kazaklarla, yine aynı rengin içinde olduğu desenli şalları kombinleyin. Desenler arasından seçeceğiniz üçüncü bir rengi ise diğer parçalarla bütünleştirin.

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Eşofman Takımlarıyla Yün Şal Birlikteliği

Hafta sonlarına rahatlık katmak için koleksiyonlara giren eşofman takımları, son yıllarda zirvedeki yerini aldı. Sadece tatil günlerinde kalmayan sokak stilinde, alışverişte ya da gezmede de konbinlerin kahramanı olan takımlar rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınların tercihi oldu. Konforda sınıf atlayan şık eşofman takımlarına ise yün şallar çok yakıştı. Bu ikilinin sevilen birlikteliklerini siz de kombinlerde kullanmadan geçmeyin.

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Ekoseli Yün Şallarla Enerjik Kombin

2017/18 sonbahar – kış koleksiyonlarının en sevilen deseni ekoseler, yün şalların yıldız baskısı oldu. Sonbahar renklerine bürünen yumuşacık şallar, kombinlere hem sıcaklık hem de renk kattı. En minimal elbiselerinizle buluşmayı bekleyen yün şalların enerjisinden bir parça almayı unutmayın.

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Yün Şallarla Sokağın Cool Kızı

Sıcacık yün şallarla sokağın cool kızı olmak için, şıklıkla beraber sportifliği buluşturun. Etek ve gömleklerinizle kullanacağınız yün şallarınızda siyahın cool havasına sığının. Bununla beraber metalik detayları olan botları kullanabilir, bu sert havayı yakaya bağlayacağınız fiyonklarla yumuşatabilirsiniz. Hem şık hem rahat, hem cool hem romantik bir kombinle sokağın havalı kızı olmanın tadını çıkarın.

Yün Karışımlı Şallarla Optimist Kış

Koyu Renk Kombinlere Yaz Renkli Yün Şallar

Kışın karamsar havasına kendinizi kaptıranlardansanız, yumuşacık yün şalların en renkli tasarımlarıyla kombinleri hareketlendirin. Baştan aşağı siyah bir stilde bile tek başına enerji verecek çiçek, geotmerik ya da geçişli baskılar siluetinizi renklendirirken kombinleri güncelleyecek.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir