Yükselen Trend Pilise Etek ve Elbiseler

Yükselen Trend Pilise Etek ve Elbiseler

Pilise Etek Modelleri

2014 İlkbahar Yaz sezon trendlerinin başında gelen piliseler, tüm kadınların gönlünü fethetti. Elbiselerde, eteklerde ayrı bir şıklığın da göstergesi olan piliseler birçok tasarımcıya da ilham kaynağı oldu. Piliseleri eteklerde görmeye alışsakta, elbiselerde de karşınıza çıkan pilise detayı, yaz sezonunda şıklığınızın da adresi olacak…

2015 Pilise Etek Modelleri

Pileler son yılların kıyafetlerdeki favori detaylarından. Piliseler kombinde tercih edildiğinde sizi daha hareketli bir görüntüye kavuşturuyor. Etek ve elbiselerde pilise ister spor parçalarla, ister daha abiye parçalarla kombin yapılabilinir. Zamanın ve mekanın ruhuna göre kombininizi ayarlayabilirsiniz.

Pilise Elbise Modelleri

Ünlü markalar klasik pileli etek ve elbiseler yerine daha modernize edilmiş, neoklasik ve fantestik diyebileceğimiz stilleri de sergilemekte olup, pileli de yeni stil arayışları ile karşımıza çıkıyorlar. Klasik pileli giysilerde tek renk kullanılırken, vintage detaylı pilelilerde ise ikinci bir renk kullanımı elbisenin monotonluğunu hareketlendiriyor.

Pilise Elbise Modelleri

Klasik pileli eteklerde, pastel renklerle birlikte siyahın, morun, lacivertin, yeşilin hatta kırmızının tonları tercih edilmekte. Neoklasikler ise, kırmızı beyazın asaletine vurgu yapılıyor. Her kadının pilelilerle barışık olduğunu düşünüyoruz. Buna karşılık klasik ya da neoklasik tercihini de kadının kendi zevk ve ruh yapısına bağlıyoruz. Benim tercihim klasiklerden yana… Peki yaz sizin?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *