Youtube ‘da En Sevdiğimiz Şal Bağlama Videoları

Youtube ‘da En Sevdiğimiz Şal Bağlama Videoları

Şal Bağlama Biçimleri 2016

Klasik şal bağlama biçimlerinin dışında bazen de farklı bağlama biçimlerini denemek isteriz. Ancak ne zaman aynanın karşına geçsek nereden ve nasıl başlayacağımıza, şalın ucunu nereye tutturacağımıza karar veremeyiz. Sonuç yine klasik şal bağlama ile sonuçlanır.

İşte tüm bu sorunları gidermek ve en güzel şekilde şal nasıl bağlanır sorularına yanıt olarak sevdiğiniz şal bağlama modelinin videosunu izleyerek doğru bir sonuca ulaşabilirsiniz. Tüm dünyada beğenilerek takip edilen blogger Dina Torkia ‘nun en sevdiğimiz şal bağlama videolarını paylaşıyoruz.

Dikkat…

Bu videolarda sevmediğimiz tek detay ise minik de olsa gözüken bir tutam saç! Bu kötü ayrıntıyı eminiz ki siz tolere edeceksiniz ve şalınızın içinden bağladığınız boneyi hiçbir saç telinizin gözükmeyeceği şekilde muntazamca bağlayacaksınız.

Dino Tokio Şal Bağlama Modelleri

Evde Kullanabileceğiniz Şal Bağlama Biçimi

Evinizde arkadaşlarınızı ağırlayacağınız zaman ya da kadın kadına ev toplantılarında arkadan bağlanan “türban” dediğimiz şal bağlama biçimi deneyebilirsiniz. Dış mekanda ve mahrem olmayan kişilerin yanında boyun, kulak, yanak kısımlarını açıkta bırakan şal bağlama modellerini tercih etmemek gerekir.

İşte bu yüzden bu modeli sadece ve sadece mahrem alanlarda kullanmalısınız. Zira tesettür giyimde yapılan hataları sık sık hatırlattığımız şu günlerde neyi, nerede ve kimin yanında uygulamamız gerektiğini de tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var.

Farklı Şal Bağlama Stilleri 2016

7 Farklı Asya Stili Şal Bağlama Biçimi

Ülkelere göre değişen başörtüsü bağlama biçimlerinde son dönemlerde güçlü bir etkileşim hakim.

Özellikle Asya stili şal bağlama biçimi dediğimiz rahat ve pratik başörtüsü bağlama stili gençlerin ilgisini çekiyor.

Üniversite öğrencilerinin sıklıkla tercih ettiği bu modelin tam 7 farklı halinin uygulandığı yukarıdaki videoya göz atarak siz de deneyebilirsiniz.

Şal Bağlama Videoları

İnayah Tarzı Şal Bağlama Biçimleri

Severek takip ettiğimiz İnayah markasının koleksiyon çekimlerinde kullanılan bir çok şal bağlama biçimi belki de en sevdiklerimiz arasında.

Dina Torkia ‘nun İnayah koleksiyon çekimlerinde yer alan şal bağlama biçimlerinin yer aldığı videosunu izleyerek hemen aynanın karşısına geçebilirsiniz.

Hadi ne duruyorsunuz şalınızı alın ve şal bağlama videolarını izleyerek denemeye başlayın!

Yorumlar

“Youtube ‘da En Sevdiğimiz Şal Bağlama Videoları” için 2 cevap

  1. Merve dedi ki:

    Site iyi hosda urunleri nerde bulacagimizlar ilgili bilgide verilse daha iyi olucak.

  2. DİLARA dedi ki:

    site çok gzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir