Yeter ki Desen Olsun Dedirten Kombinler

Yeter ki Desen Olsun Dedirten Kombinler

Müslima Wear 2016 Elbise Modelleri

Muslima Wear Elbise: Satın Al

2016 sezonunda desen anlayışınızı güncelleyin. Renklerin ve desenlerin özgürce dans ettiği kombinler yeni sezonda dikkat çekiyor.

Uzun bir aradan sonra beklenmedik dönüşüyle şaşırtan yeni nesil desenler, bu defa hiç olmadığı kadar genç ve enerjik! Daha önce Stilinize Damga Vuracak 10 Desenli Elbise başlıklı haberimizle desenli elbiselerle nasıl kombin yapabileceğimize değinmiştik. Şimdi ise sezonun diğer en sevilen desenlerini kombinlerinizde nasıl yer vermeniz gerektiğine ise gelin birlikte bakalım.

Desenli Tesettür Kombinleri 2016

Romantik Desenler

Hadi şimdi biraz cesaret! Desenli giyinmenin biraz cesaret gerektirdiğini hepimiz biliyoruz. Ancak bu iş ne sanıldığı kadar zor ne de önemsenmeden bir araya getirilecek kadar basit!

Olması gereken yerde olması gereken parçaları ve renkleri bir araya getirmek ise tecrübe istiyor. Gucci 2016 koleksiyonundan seçtiğimiz gömlek ve etek ise sezonun en sevilen ikilisi. Bu ikiliyi tamamlayacak en doğru aksesuar ise hiç kuşkusuz siyah olacak!

Desenli Tesettür Kombinleri 2016

Desenler Muaf

Desenli parçaları kombinlerde bolca kullanmanın vakti geldi! Roksanda patchwork kaban en sevdiğimiz renkleri içinde barındırıyor. Böylesine iddialı parçaya kombinlerinizde yer verirken dikakt etmeniz gereken en önemli detay diğer parçaların olabildiğince minimal olması. Gümüş ve beyaz parçalara yer verebilirsiniz.

Desenli Tesettür Kombinleri 2016

Güç Desenlerde

Bir arada kullanılan farklı desenler yeni sezon koleksiyonlarının da ortak noktası. Her farklı desenin içinde bir diğerinin renklerinden bulunması ise harika bir görünüm oluşturuyor. Roksanda etek ile kombinlediğimiz Gucci gömlek iki farklı desen ve rengi bir arada nasıl kullanılabileceğinin en güzel örneği.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir