Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Yeşim Özcan Desing, 2017 yaz koleksiyonunda da doğaya yakın olmayı tercih ediyor. Renklerin ötesinde, organik kumaşlarla sıcak havalara serin fikirler tasarlayan marka, modern şehirli kadına yeni bir siluet kazandırıyor. Yeşim Özcan, bohem görünümlerden floral hareketliliğe, cool çizgilerden ışıldayan gece kıyafetlerine kadar tesettürlü kadının tüm ihtiyaçlarına şıklıkla karşılık veriyor. Natürel devrin yeni markası Yeşim Özcan Desing, bu yazımızda merceğimiz altında!

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Bohem Ruh

Bohem bir yaz masalına kapıları aralayan Yeşim Özcan, kavurucu yaz günlerine özgür ruhlu tasarımlar sunuyor. Gösterişten uzak, konforlu ve şık. Natürel, soft renklerin ahengiyle 70’lerin en sevilen stilini koleksiyonuna dahil eden marka, sıcak kumlara serin fikirlerle karşımıza çıkıyor. Yaz rehavetine organik kumaşları ve soft tonları işleyen Yeşim Özcan Desing, dinamizme geçişi bohem boncuklar, el işlemesi detayla, etnik nakışlarla sağlıyor.

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Çizgilerin Her Yönü

Yatay dikey fark etmeksizin çizgilere yön belirlemeyen tasarımlara koleksiyonunda yer veren Yeşim Özcan Desing, baharat renkleriyle iç ısıtıyor. Tarçın tonlarından, zencefil renklerine kadar çizginin en modern halini yarışa sokan marka, sportif görünümlere yeni bir bakış getiriyor. Çizgilerin farklı yönleriyle baştan aşağı adeta bir takım ruhu oluşturan Yeşim Özcan, trend ve rahat silüetlere yeni sezon koleksiyonunda da imkan tanıyor.

Çizgili tasarımlarda sadece baharat tonlarına ve sportif görünümlere yer vermeyen marka, bu trend deseni klasik parçalara da uyarlıyor. Siyah – beyaz silüetlerin asil görünümleriyle yaza şık bir dokunuş katan Yeşim Özcan, tesettürlü kadınların bir kere daha gönlünü çeliyor.

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Gündüzden Geceye

Yüksek modadan yeni çıkarımlar yapan Yeşim Özcan Desing, gündüzden geceye geçişin anahtar parçalarına 2017 yaz koleksiyonunda yer veriyor. İşlemeli denim ceketler, çıkartmalar, cool zımbalar ile yeni görünüm kazanan tasarımlar, sezonun fark yaratan parçaları oluyor. Rahat olmak isteyen şehirli kadına özel tasarımlar, her daim şıklık sunuyor.

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Işıldayan Gece

Yeşim Özcan Desing ışıltılı gece görünümleri için dantel tasarımları, somonun masalsı halini, asimetrik görünümleri tasarlıyor. 2017 yaz koleksiyonunda özel günler için kreatif seçenekler sunan marka, pırıltılı kumaşları mükemmel detaylarla göz alıcı şekilde sunuyor. Dantelin büyüsüne feminen tavırlar, ceketlere el işlemeleri ve inciler hazırlanırken hafif kumaşlar ve rahat kesimlerle kozmopolit kadın, gece şıklığına bürünüyor.

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Dış Giyime İnce Dokunuş

Bembeyaz bir rüya, simsiyah asil bir duruş. Dış giyimin her katmanını incecik dokularla tasarlayan Yeşim Özcan Desing, minimalist görünümlerle asil kadınlara şans veriyor. Şehirli ve modern siluetleri ceket, yelek, trençkotlarıyla sunan marka, naif ve elegan tasarımlarıyla beğeni topluyor.

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Natural Şifreler Soft Renkler

Sıcak yaz günlere doğal tonlarla yepyeni kodlar tasarlayan Yeşim Özcan Desing, ferahlatıcı dokunuşlarıyla yeni sezona göz kırpıyor. Keten kumaşlar, incecik şifonlar ve ipeksi dokularla saf ve duru stiller için harika seçenekler markanın koleksiyonunda boy gösteriyor.

Yeşim Özcan 2017 Yaz Koleksiyonu

Floral Modeller

Egzotik floral ve floral elegan desenleriyle, yüksek modaya koleksiyonunda yer veren Yeşim Özcan Desing, tesettürlü kadınların görünümlerine trend ve konforlu bir duruş getiriyor. Çiçek desenli bol pantolonlar, renkli çiçek işlemeli nakışlı elbiseler, tropikal iklime göz kırpan çiçekli kimonolarla adeta yazı tekrar tekrar yaşayan marka, enerjiyi zirveye çıkarıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir