Yeşiltopuklar Moda Editörlerinin Seçimiyle Online Alışverişi Keyfe Dönüştüren 5 Süper Marka

Yeşiltopuklar Moda Editörlerinin Seçimiyle Online Alışverişi Keyfe Dönüştüren 5 Süper Marka

Zara - He-qa - Normcore - Touche - Mango

Hızlı kargo, özenli paketleme, sorunsuz iade, müşteri iletişimi ve kurumsal anlayış… Bir markayı marka yapan en önemli bu beş özellik, online alışverişi keyifli bir hale dönüştürüyor. Ürünü sepete eklerken soru işareti yaşamayacağınız, beğenmezsem iade etmekte sıkıntı yaşar mıyım diye asla düşünmeyeceğiniz bu markalardan, daha ertesi gün ‘ürününüz kargoya verildi’ mesajı almak da harika! İşte bu markalar arasında Yeşiltopuklar moda editörlerinin favorisi var.

Zara 2021 İlkbahar Yaz

1. Zara – Hızlı ve Sorunsuz İade

Zara sürekli yenilenen koleksiyonları, İnditex indirimleri ve son yıllarda özellikle tesettürlü kadına da yönelik çıkardığı tasarımlarla en favori markalar arasında. Bir ürünü sipariş ettiğiniz an iki-üç gün içinde elinizde olması muhtemel. Ayrıca, beden kararsızlığına düşenler; bu markanın sorunsuz iadesinden emin olduğu için iki farklı bedeni alıp, olmayanı iade etmek konusunda bile soru işaretine düşmüyor. Tüm bu nedenlerle favorimiz olan Zara, diğer İnditex markaları gibi (Oysho, Massimo Dutti, Bershka, Pull And Bear, Stradivarius) hızlı ve sorunsuz iadesiyle listemizde.

He-qa Trençkot (Aybüke Nur Demirci - Rimel Aşkına Hilal)

2. He-qa – Hızlı Müşteri İletişimi ve Hızlı Kargo

Tesettür giyim markası He-qa, hızlı müşteri iletişimi ve hızlı kargosuyla listemizde yıldızını parlatıyor. Yeşiltopuklar moda editörleri olarak, bizlerin de daha önce alışveriş keyfi yaşadığı bu marka, sepetinizdeki ürünleri birkaç gün için kapınıza sorunsuz şekilde ulaştırıyor. Muhafazakar çizgiyi tam da dozunda yansıtan marka, tasarımlarıyla cezbederken fiyatlarıyla da kimseyi üzmüyor. E bunca özellik bir araya gelince, He-qa’dan bir kere alışveriş yapan bu markaya bağımlı oluyor diyebiliriz.

Normcore Tarçın Gizli Düğmeli Uzun Tunik Elbise

3. Normcore – Hızlı Kargo ve Özenli Paketleme

Son zamanlarda giderek popülerleşen tesettür markası Normcore, online alışverişi zevkini yüksek dozda yaşatıyor. Günlük hayatın yatırımlık kıyafetlerine koleksiyonunda yer veren marka, farklı çizgi ve desenleriyle diğerlerinden ayrılıyor. Bununla birlikte Normcore’un şalları da bir kere kullananı bağımlı yapıyor. Kargolarını en birkaç gün içinde kapılara ulaştıran marka, daha ürünün paketinden kalitesini ortaya koyuyor.

Touche Kot Kimono (Şeyma Kaymak) Touche Bej Yağmurluk (Aysha Mashrabova)

4. Touche Prive – Kurumsal Anlayış ve Hızlı Gönderim

Tesettür markaları arasında kurumsallaşan Touche Prive, konforlu ve farklı ürünleriyle online alışverişi keyifle sürmenizi sağlıyor. Müşteri ilişkilerinde çözümcül yollar sunan, faturanız kaybolsa dahi online fatura sistemiyle yardımınıza yetişen, birkaç gün için ürünlerinizi kapınıza getiren marka aynı zamanda iade konusunda da asla sorun yaşatmıyor.

Mango 2021 İlkbahar Yaz

5. Mango – 3 Günde Kargo 3 Günde İade

Son yıllarda tesettür giyime uygun tasarımlara da yer veren Mango, ürün çeşitliliği ve kalitesi bakımından tercih edilen; özellikle indirim zamanları müşterilerini mutlu eden markalardan biri. Kargo süreçlerini detaylı göstermese de merkezi yerlere üç gün içinde kargoyu ulaştıran marka, iade durumunda da ürün kendilerine ulaştırıldıktan hemen sonra iadeyi gerçekleştiriyor. 200 TL üzerine ücretsiz kargo sunan, pandemi dolayısıyla iadeyi 60 güne uzatan marka favori olmayı da hak ediyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir