Yesiltopuklar’da Alışveriş Başladı!

Yesiltopuklar’da Alışveriş Başladı!

Online Alışveriş

Dijital Gardırobunuzla Tanışın!

Türkiye’nin muhafazakar kadınlara yönelik hazırlanan ilk ve en kapsamlı dijital yaşam platformu Yesiltopuklar.com yine bir ilke imza atıyor. “Alışverişin bir tık öncesi” mottosuyla çıktığımız bu yeni proje ile artık dijital bir gardıroba sahip olmanın tecrübesini yaşayacaksınız!

İşte yeni alışveriş adresiniz alisveris.yesiltopuklar.com

Neden Dijital Gardırop?

alisveris.yesiltopuklar.com ‘u diğer e-ticaret sitelerinden ayıran en önemli özellik bir “gardırop” olma düşüncesi! Çünkü bu sitede yer alan tüm ürünler Yesiltopuklar.com moda editörlerinin onayı ile satışa sunuluyor ve pişman olacağınız hiçbir ürüne yer verilmiyor. Sezon trendleri göz önünde bulundurularak, Türkiye’nin en popüler alışveriş sitelerinden ürünler seçiliyor ve kalite standartlarımız doğrultusunda siz değerli okurlarımıza sunuluyor.

Marka ve Ürün Çeşitliliği

Yaşam tarzının stilde en belirleyici nokta olduğunu savunuyoruz. İşte bu yüzden muhafazakar kadınların yaşam tarzına uyum sağlayabilecek geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Marka çeşitlili, marka güvenilirliği ise üzerinde titizlikle durduğumuz konuların başında geliyor.

Giyimden aksesuara, çantadan ayakkabıya, spor giyimden eşarba kadar geniş bir ürün yelpazesi alisveris.yesiltopuklar.com ‘da sizleri bekliyor. Koton, ParkBravo, Bambi, Elle, Maia İstanbul, Beymen başta olmak üzere birçok önemli markanın çanta ve ayakkabı modelleri satışı başladı. Ayrıca tesettür giyimin en sevilen markaları arasında yer alan Kuaybe Gider, Armine, Pınar Şems, Mimya, Berr-in, Puane, Aker gibi markalar da giyim alanında ürün çeşitliliği sunuyor.

Kombinlere İlham Veren Ürünler

Yesiltopuklar.com sizin için moda casusluğu yaparak online alışverişin en hesaplı ve en güvenilir alışveriş sitelerinden en özel ürünleri tek bir çatı altında topluyor. Çantanızdaki rehberiniz olarak hem işinizi kolaylaştırmak hem de trendleri yakından takip etmenizi sağlamak bizim işimiz. Bundan böyle alisveris.yesiltopuklar.com ile kombinlere ilham veren parçalara bir “tık” ile sahip olabileceksiniz.

Şimdi hiç vakit kaybetmeden yeni gardırobunuz alisveris.yesiltopuklar.com ‘la tanışın, alışverişin tadını çıkarın!

Yorumlar

“Yesiltopuklar’da Alışveriş Başladı!” için bir cevap

  1. tesettür giyim dedi ki:

    Güzel bir uygulama olmuş tebrikler burada yer almaktan mutlu oluruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir