Yeşil Topuklar ile Kahve Arası Başlıyor!

Yeşil Topuklar ile Kahve Arası Başlıyor!

Yeşil Topuklar ile Kahve Arası Videoları

Yaşamın içinde aktif olan şehirli muhafazakar kadın, yoğun temposunda neler yapmaktan hoşlanır? Nerelere gider, nerede toplantı yapar, ne giyer?

2009 yılından bu yana muhafazakar kadının yaşamı ile fazlaca ilgilenen Yesiltopuklar.com şimdilerde tüm deneyim ve tecrübesini dijital yayıncılığın en güncel versiyonları ile karşılık vermeye devam ediyor. Bundan böyle en yeni keşiflerimizi canlı canlı yerinde gözlemleyerek ve deneyimleyerek sizlere sunacağız.

Yesiltopuklar.com Youtube kanalı üzerinden sizlerle buluşturacağımız Yeşil Topuklar ile Kahve Arası yayınları ile yaşamın ritmini en yakından takip etme fırsatı yakalayacaksınız.

Büşra Erdoğan Toraman sunuculuğunda gerçekleşecek olan Yeşil Topuklar ile Kahve Arası video yayınlarında, kadın dünyasına dair stil önerilerini, alışveriş tavsiyelerini, gezi ve tatil rotalarını, keşfedilmeyi bekleyen lezzet duraklarını, spor ve sağlık önerilerini kısaca yaşamın içinden tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Şimdi kendiniz için bir kahve arası verin! Tüm bunlara ilave olarak her ay sürpriz bir konuk ile yapacağımız özel sohbetleri kaçırmayın, hemen Yeşil Topuklar YouTube kanalına abone olun!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir