Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun!

Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun!

Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun! (2)Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun!

Yoğunluğun ne demek olduğunu en iyi Yeşil Topuklar ekibi anlatabilir…

Dijital yayıncılıkta yoğunluk hiç bitmiyor… En zoru başardığımızı ve en güncel haberleri, etkinlikleri, koleksiyonları ve daha başka birçok konuda sizlere en doğru içeriği sunmak için buradayız. Günlük konular dışında, her gün mutlaka hızlıca okurlarımızla paylaşmak istediğimiz son dakika haberleri oluyor. Buna yeni sezon lansmanları ve New York’ta başlayan, Londra’da devam eden moda haftaları da eklenince bir süre kıyafet görmek istemememiz normal değil mi?

YesilTopuklar.com ekibi her hafta olduğu gibi yine dolu programlarla karşınızda… Bakın önümüzdeki günlerde bu renkli ekip nelerin peşinde?

Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun! (2)Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun!

Türkan Eraslankılıç – Moda Editörü

Malum, bu ara lansmanlar, yeni sezona geçişler, eski sezondan kaçırılmayacak indirimli parçalar, yeni kampanyalar derken sürekli tatlı yoğunluklar yaşıyoruz. En yeni sürprizim ise başarılı bir giyim markası ile yaptığım röportaj. Aynı zamanda 2014 ilkbahar-yaz modasının en canalıcı noktalarını sizlerle paylaşıyor olacağım. Tesettür giyime dair stil önerilerine de yine bu hafta devame diyorum. Yeni sezon alışverişine çıkmadan önce mutlaka Yesiltopuklar.com’a göz atın!

Burcu Özen Yeşil – Diyetisyen

Günümüzde sıklıkla karşılaştığımız, pek çoğumuzun korkulu rüyası, kilo alıp vermemizle de yakından alakası olan troid hastalıkları ile bu hafta sizlerleyim. Troid hastalıkları nasıl oluşur? Belirtileri nelerdir? Nasıl beslenmeliyiz? Hangi besinleri tüketmeliyiz? Hangi besinlerden uzak durmalıyız? Troid ile ilgili bilmek istediğiniz tüm soruların cevabı her zaman olduğu gibi bu hafta da YesilTopuklar.com’da sizlerle paylaşıyor olacağım.

Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun! (2)Yeşil Topuklar Ekibi Yine Çok Yoğun!

Ayşegül Aldemir – Sosyolog / Aile Danışmanı

Ergenlik dönemiyle ilgili, ergenlerin ve ailelerin yaşadıkları süreci farklı yönleriyle bu hafta da mercek altına almaya devam ediyor olacağım. Ergenlik döneminde, ergenler için akran grupları çok önemlidir. Peki, bir ergen çocuğun akran gruplarında popüler, kabul edilen ya da reddedilen bir çocuk olmasının psikolojik, sosyolojik ve kültürel temelleri nelerdir? Ergenlikte akran grupları neden önemlidir? Ailelere düşen görevler nelerdir? Bu soruların yanıtları, tüm ayrıntısıyla bu hafta Yesiltopuklar.com’da!

Sevinç Karakaya – Kişisel Gelişim Uzmanı / Yaşam ve İlişki Koçu

Belki de çoğu evli çifttin, kendi kendine sorduğu bir soruyu, cevaplamaya çalışacağım bu son yazımda; ”Evlenince sevgiye ne oluyor?” Son zamanlarda boşanma sayılarının artması, evlenmeye karar verdiği, aşık olduğu kişiyi, evlendikten sonra tanıyamamasının altında yatan sebeplerden biri; aslında sevginin yok olması değil de, sevdiğini ve sevildiğini, iki insanın farklı ifade etmesi olabilir mi? Evet, ”Evlenince sevgiye ne oldu?” demeden önce muhakkak YesilTopular.com’u okumanızı öneririm.

2 Yorum Bulunuyor

  • tuğba
    2014-02-22 | Permalink |

    neden yeşil topuklar?

  • elif
    2014-02-24 | Permalink |

    ilgilyle takip ediyorum

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *