Yenilenen Modamiz.com, Online Alışverişe Yeni Bir Soluk Getiriyor!

Yenilenen Modamiz.com, Online Alışverişe Yeni Bir Soluk Getiriyor!

Modamız Tesettür Giyim Modelleri 2017

Artık hayatımızın tartışılmaz bir gerçeği olan online alışveriş, zaman geçtikçe internet kullanıcılarının daha fazla fayda elde edeceği şekle bürünüyor. Her yeni açılan online alışveriş sitesiyle birlikte artan çeşitlilik biz kadınların alışveriş deneyimine daha fazla zenginlik katıyor.

Gelişen teknoloji ve internet sayesinde muhafazakar giyim sektörü de büyümeye ve yaşamın içinde aktif rol alan muhafazakar kadınlara yönelik kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Birkaç markaya sıkışmış tesettür giyim anlayışı yerini bol çeşitlilik ve beraberinde gelen fiyat avantajlarıyla artık online alışverişe bırakmış gözüküyor.

Yıllardır kendimize edindiğimiz misyondan yola çıkarak bizde YeşilTopuklar olarak sitemiz ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştıracak, farklı alışveriş deneyimleri kazandıracak sitelerin peşinden koşuyoruz. Bugün ki durağımız ise Modamiz.com

Modamız Tesettür Giyim Modelleri 2017

Modamiz.com ‘u yakından tanıyın!

Çıkış noktası seçkin ve vizyoner markalara ait ürünleri bir araya getirerek en avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerine sunmak olan Modamiz, Bursa’daki mağazacılık deneyimini başarılı şekilde internet sitesine taşımış.

Modamiz.com ‘da hangi markalar var?

Tesettür giyim sektörünün önemli tasarımcı ve markalarıyla işbirliği içinde olan alışveriş sitesinde, Modesty, HLD Triko, Al-Marwah, Aramiss, Armine, Kayra gibi markaların yanı sıra, butik tasarımlarıyla bilinen Gönül Kolat, Qooq, Basic Love gibi isimlerin ürünlerini bulmak mümkün.

Ne şekilde ödeme yapabilirsiniz?

%100 güvenli alışverişi, müşterilerine sağladığı kolaylıklarla pekiştiren Modamiz’da hem telefonla hem de Whatsapp üzerinden sipariş vermek mümkün. 85TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı bulunan site ayrıca yurt dışı gönderilerini de aynı gün işleme alabiliyor.

İster kapıda isterseniz de vade farksız 6 taksitle ödeme yapabileceğiniz Modamiz.com ‘un bir diğer avantajı ise Bursa’lı müşterilerin mağazadan değişim ve iade işlemlerini gerçekleştirebilmesi.

Modamız Tesettür Giyim Modelleri 2017

Modamiz.com’dan neler alabilirsiniz?

Biz tesettürlü kadınların yaz yada kış her sezon ihtiyaç duyduğu elbise ve tunik ve yanı sıra, başörtüsü grupları, kap, pardesü, abiye ve giy-çıkların yer aldığı ürünlerle elinizin altındaki mağazanız olacak Modamiz.com, tesettür giyim alışverişinde ihtiyacınız olacak her kıyafete güvenle sahip olmanızı sağlayacak.

Bizden söylemesi, gündüzü sıcak gecesi serin kararsız Eylül günleri için alışverişe ilk adımı Modamiz ‘dan atın.

%100 müşteri memnuniyeti ile online alışveriş siteleri arasından sıyrılan sitede avantajlı fiyatlar ve şık ürünler sizleri bekliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir