Yeni Sezonun En Güzel Trençkot Modelleri

Yeni Sezonun En Güzel Trençkot Modelleri

Tesettür Trençkot ve Pardösü Kombinleri 2016 Sonbahar-Kış

Treçkot: Miu Miu

Trençkot kuşatmasıyla bu sonbahar yine oldukça cool geçecek. Esintili havaların kurtarıcıları, sezonun renkleri, çeşitlenen aksesuarları ve genişleyen formlarıyla ikonik günlerin baş rolü, trençkotlar olacak.

Yer, mekan sınırı tanımayan bu kuralsız parçalar, her zamanki gibi dolapların kilit parçası. Siz de 2016-2017 Sonbahar – Kış koleksiyonlarında öne çıkan trençkot modelleri ile hemen tanışın.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Yer Çekimine Yenik Düşen Trençkotlar

Dünya markalarının koleksiyonlarda yıldızı parlayan upuzun trençkotlar, yer çekimine yenik düştü. Tesettürlü kadınlar için harika bir akım olan uzun parçalar, zorluk yaşatmadan şıklığa ulaştıracak.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Trençkot: Zara

Genişleyen Formlar

Yeni sezonda genişleyen formalarıyla trençkotlar oldukça yer tutuyor. Umursamaz tavrına maskülen havayı ekleyen tasarımlar, özgür ruhu çağrıştırıyor. Konforun ve rahatlığın kesime dökülmüş haliyle tarzını vurgulayan trençkotlar, her anın vazgeçilmez parçası.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Trençkot: Burberry

Kemerleri Sıkıyoruz

Sezonun rahat tavrı dökümlü, big size trençkotlarına savaş açan aksesuar, kemerler! Belleri iyice sıkan kemerler, sadece kuşak görünümüyle kullanılmıyor. Kalın kemer modası koleksiyonlarda oldukça vurgulanırken kombinlere kattığı hava da tartışılmaz gücü yansıtıyor.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Ekose ve Romantik Kalp Desenleri

Trençkotlarda desene pek alışkın olmasak da yeni sezonun gücünü ekose ve romantik kalpler ortaya koyuyor. Ekosenin retro tavrı, kalplerin şirin görünümü cezbedici. Kimi zaman nakış işlemelerini gördüğümüz trençkot tasarımları da yükselişteki trendlerden.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Sonbaharın Cool Çocuğu “Denim”

Serin havaların parçası trençkotlarla, son birkaç sezondur trend alarmı veren denimler birlikteliğini ilan ediyor. Denim kumaşlarla tasarlanan trençkotların cool’luğu yeni kuşağın stil ikonu oluyor.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Hardal ve Bordo Renklerinin Hakimiyeti

2016/17 Sonbahar – Kış Koleksiyonlarının tartışılmaz en vurucu renkleri hardal ve bordo, trençkotlara da etki etti. Yüksek modayla yakın temas halinde olan bu iki rengin, trençkotlara kattığı sofistike duruşsa arzu nesnesi haline gelen bir şıklık sergiliyor. Kimi zaman süet kumaşlarla kimi zaman payetlerle tasarlanan trençkotlar görkemli stillerin baş rolü haline geliyor.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Trençkot: Zara

Klasikten Vazgeçmeyenlere

Modası asla eskimeyen trençkotların, modası asla geçmeyen renkleri yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Camel, kahve, bej tonları hakimiyetini korurken siyah ve lacivert gibi klasikleşmiş renkler de yerini alıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir