Yeni Sezonun Desen Zenginliği

Yeni Sezonun Desen Zenginliği

Desenli Etek Kombinleri 2017

Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

2017 sezonu desen aşımına uğruyor. Dinamik bir stil oyunu için trend algılarını açık tutacak baskılar, 2017 yazında adını yüksek sesle duyuruyor. Giysilere anlam yükleyen desenler, her yönüyle dikkat çekiyor.

Özgür desenler kimi zaman keşfedilmemiş topraklarda, kimi zaman sınırsız hayallerin adresi gökyüzünde, kimi zamansa balta girmemiş ormanlarda dolaşıyor. 2017 İlkbahar – Yazında, enerjinizi yükseltecek zengin desenler, yakın markajımızda.

Desenli Etek Kombinleri 2017

Etek: Gucci

Stile Yansıyan Dekoratif Figürler

2017’de şaşırtan trendlerden biri, perde ve koltuk desenlerinin tasarımlara yansıması. Sıcak havalarda kendini dışarı atacaklar, ev özlemini yanlarında taşıyacak.

Desenli Etek Kombinleri 2017

Etek: Valentino

Etnik Desenler

Toprak tonlarının natürel tavrı stillere konu oluyor. Sokak kombinlerine yansıyacak bu kozmopolit tavır, etnik desenleri üzerinde taşıyacak.

Desenli Etek Kombinleri 2017

Şal Baskılar

Etnik desenleri takip eden şal desenler, geleneksel tavrı modernize ederek gündeme getiriyor. Uçuş uçuş şifonlarla birliktelik kuran rengarenk baskılar, retro severlere göz kırpıyor.

Desenli Etek Kombinleri 2017

Etek: Gucci

Çizgiler

Çizgiler, ekoseler, puantiyeler ve pötikareler. 2017’de desenler say say bitmiyor. Sportif duruşlarıyla gönülleri fetheden baskılar, dinmeyen bir enerji önlenemez bir cool’luk sunuyor. Ekoselerin renkli trendine doyamayanlar, çizgilerin yönünü karıştıranlar hipnotize edecek baharın onlarca tonu, bir hayli dinamik.

Desenli Etek Kombinleri 2017

Çiçek Bahçesi

Sezonun en güçlü deseni, baharın romantik çiçekleri. Modanın vazgeçemediği kırılgan ve hassas çiçeklerin en karakteristik, güçlü yorumları onlarca farklı yorumuyla sokaklara konu oluyor. Egzotik çiçeklerden, romantiklere ve geçmişten tanıdık gelen geleneksel baskılara… Doğadan ilham alarak yelpazesini genişleten koleksiyonların sizlere anlatacağı muhteşem masallar var.

Desenli Etek Kombinleri 2017

Tropikal Dönem

Tropikal desenlerin kombinlerin enerjisini yükseltiyor. Palmiye, çiçek ve ananasların transfer olduğu tasarımlar sıcacık yazın tutkulu parçaları oluyor. Desenlere işlenen capcanlı renklerse tazelenmiş bir hissi stile uyarlıyor.

Kuaybe Gider 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Denize Açıl

2017 yazında çizgileri takip ederek masmavi denize ulaşabilirsiniz. Üstelik bu marin ruhu sadece mavi ve beyaz renkleriyle karşımızda değil. Turuncu, sarı gibi ferah, romantik ve soft tonlar ferahlık hissiyle kombinlere dahil oluyor.

Vavist Tesettür Giyim Modelleri

Belli Belirsiz

Desenlerin baskın duruşundan uzaklaşmak isteyenler için harika tasarımlar koleksiyonlarda kendine yer buluyor. Belli belirsiz desenler, ton sür ton baskılarla tasarlanıyor. Naif çiçekler, silik yapraklar ve geometrik vurgular dinamikliği dozunda yakalamak isteyenlere kollarını açıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir