Yeni Sezon Parçalarla İftar Daveti Kombinleri

Yeni Sezon Parçalarla İftar Daveti Kombinleri

Ramazan Kombinleri 2018

Ramazan ayının eş – dost davetleri bitmez. Aile büyükleriyle oturulan sofralar, mesai arkadaşlarıyla buluşmalar, arkadaşlarla bu ayın atmosferinde bir araya gelmeler…

Peki tüm bu özel anlar için kombinler hazır mı? Gelin yeni sezonun en beğenilenleri ile iftar davetlerine eşlik edecek parçalara göz atın.

Ramazan Ayına Özel İftar Kombinleri

Tulum: Kayra 2018 İlkbahar Yaz

Desenli Tulumlarla Tek Parça Şıklığı

Günlük şıklığın vazgeçilmezleri arasına adını yazdırmayı başaran tulumlar, Ramazan ayında da pratik ve eforsuz yükselişiyle gündeme geliyor. Giderek elbise görünümü kazanan formlarıyla tesettürlü kadınlar için ‘en’ler listesine giren parçalar, kombinleri tek başına yükseltmeye hazır. Sıcak yaz günlerinde serin bir çözüm olacak tulumlar, tek parçanın rahatlığını sunuyor. Özellikle çiçek ve yaprak desenleriyle enerjiyi yükselten parçaları davetlerde şık topuklularla, arkadaşlarla buluşmada sandaletlerle tercih edin. Şıklığın dozunu ayarlamak sizin elinizde.

Ramazan Ayına Özel İftar Kombinleri

Elbise: Rafka – Satın Al

Gömlek – Elbiselerle Çift Etki

Giy – çık parçalar Ramazan ayının kahramanları olarak karşımızda. Gömlek elbiseler de bu yönüyle dolapların sevilenlerinden oluyor. Pantolonlarla giyildiğinde tunik, tüm düğmeler iliklendiğinde elbise, birkaç düğmesi ya da tamamı açık bırakılarak giyildiğinde dış giyim parçası haline dönüşen tasarımlar üstüne üstlük bir de şıklığı vadediyor. İftar davetlerinde sadelikten yana olanlar için iyi bir seçenek olacak giy – çık gömlek elbiselere şans verin.

Ramazan Ayına Özel İftar Kombinleri

Etek-Bluz: Co 2018 İlkbahar Yaz

Etek Bluz Takım Oyunu

İftar davetlerinde şıklığını konuşturmak isteyenler sezonun göz alıcı eteklere yönelmeli. Yüksek belleriyle bol formlarıyla hem cool hem romantik görünmeyi başaran parçalar, her stile uyum sağlamayı başarıyor. Kendinden parlak kumaşları ile büzgülü etekleri iftar sofralarında şık takım bluzlarla bir araya getirin. Bu görünümde unutulmaması gerekense minimal görünüm için ton sür ton trendi oluyor. İnce ve uzun görünmeyi sağlayan ton sür ton akımıyla hem sade hem de trend bir şıklığı yansıtmanın keyfine varın.

Ramazan Ayına Özel İftar Kombinleri

Elbise: Kevser Sarıoğlu

İpeksi Bol Elbiseler

Ramazan ayının sadeliğine yakışacak bir diğer parça da tenle teması olmayan bol elbiseler. 2018 yazında dünya modasının da gündeminde olan oversize elbiseler, akışkan dokularıyla natürelliği temsil ediyor. İftar sofralarında mütevazı bir görünüm için iyi seçenek olacak bol elbise tasarımları, şıklığı da geride bırakmıyor. İpeksi dokuları ve trend detaylarıyla kendini sevdiren parçalar, çekim alanını genişlettikçe genişletiyor.

Ramazan Ayına Özel İftar Kombinleri

  • Kap: Tuğba Venn 2018 İlkbahar Yaz
  • Kap: Nihan 2018 İlkbahar Yaz

Tunik mi Kap mı?

Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi tunikler, yeni mevsime göre duruşunu güncelliyor. Upuzun boylarıyla kap görünümleri kazanan tasarımlar, iftar kombinlerinde rahat ettirirken şıklığı da yansıtacak. Trendlerin izini süren tunik – kap tasarımları, şifon detaylar, renkli nakışlar ve romantik dantellerle hareketleniyor. Şık olmak istediğiniz iftar davetlerinde karizmatik babetler, ipek şallar ve şık çantalarla tamamlanabilecek parçalar, daha sade olmak istediğiniz iftar buluşmalarında sandaletler ve pamuklu şallarla bir araya gelerek konforundan taviz vermeyecek.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir