Yeni Nesil Kürk Detayları A.R. Style’da Keşfedin!

Yeni Nesil Kürk Detayları A.R. Style’da Keşfedin!

AR Style 2018 Kış Koleksiyonu

A.R. Style‘ın imzası olan kürk detaylı modellerin başı çektiği 2018 Kış koleksiyonu etkileyici parçalarla öne çıkıyor. Karakterli stil oyunları, deneysel görünümler ve kusursuz üretim teknikleri ile dikkat çeken ve 2015 yılından bu yana yurt dışında kurduğu büyük pazar ağı ile dünyanın dört bir yanına ihracat yapan A.R. Style‘ın yepyeni Kış koleksiyonu yeni nesil görünümlere de ilham veriyor.

Başarıları sayesinde sayısız kalite ödülüne layık görülen A.R. Style sıra dışı modern çizgide (exclusive line), yüksek moda (high fashion) anlayışıyla çıkarmaya başladığı manto, kaban ve pardösü üretimi ile toptan konfeksiyon sahasında çalışmalarını hızla sürdürüyor. A.R Style kaliteli ürün ve hizmet üretirken doğayı ve insan sağlığını ön planda tutmak şartıyla modern, sıra dışı ve feminen lüks bir çizgi ortaya koyuyor. Sıcacık ve şık parçaların baş rol oyuncusu olan A.R. Style‘ın 2018 Kış Koleksiyonu’nun en iddialı parçalarını bir araya getirdik.

AR Style 2018 Kış Koleksiyonu

Dış Giyimin Sıcak ve Hareketli Detayı

Klasik bir dış giyim ürünü nasıl hareketlendirilir? sorusunun yanıtını A.R. Style veriyor. Markanın 2018 Kış Koleksiyonu’nda yer alan palto, kaban, yelek gibi tüm dış giyim ürünlerinde uyguladığı kürk detaylar hem klasikleşen stillere sıcak bir etki oluşturuyor hem de son derece şık bir duruş sağlıyor.

AR Style 2018 Kış Koleksiyonu

Feminen Kraliçe

Kürk her daim sıcaklık seviyesini arttıran kalkan gibi bir tavır takınmak zorunda değil. Dondurucu soğuklar dışında özellikle özel davetlerde feminen etkisiyle de ön planda. Dantelin zarif ve romantik görünümüyle bir arada kullanılan kürk detaylı parçaların feminen dozunu yüksek topuklularla yükseltin. Şimdi kış davetlerinin yıldızı siz olacaksınız.

AR Style 2018 Kış Koleksiyonu

Yeni Nesil Kürk

Sokak stilinin kurtarıcısı olan kap ve yelek modelleri A.R. Style‘ın ilham veren koleksiyonuyla şekil değiştiriyor. Pufuduk yeleklerde öne çıkan kürk detaylar yeni nesil görünümlere ortak oluyor. Siz de bu kış kürk detaylı pofuduk yeleklerlerin tatlı-sıcak hissiyle soğuk havalarla flört edin.

AR Style 2018 Kış Koleksiyonu

Karamsarlığa Son Veren Pastel Parçalar

İlkbahar yaz aylarının gözdesi olan pastel tonlar, 2018 kış sezonunda samimi kışlık dış giyim parçalarına transfer oluyor. Çocukluğumuzun unutulmaz karakteri Şeker Kız Candy’i çağrıştıran pembe bu sezon A.R. Style koleksiyonunun da gözdesi! Aynı anda hem şık hem de samimi stilin anahtar parçası olacak pastel renkli dış giyim parçalarına dolabınızda yer açmanın tam zamanı!

AR Style 2018 Kış Koleksiyonu

İçinizi Isıtacak Kış Hediyeniz A.R. Style’dan

Modern, şehirli ve her daim şık kadının vazgeçilmez markası A.R. Style, kış aylarında birbirinden özel kürk detaylı paralarıyla kadınların vazgeçilmezi oluyor. Tarzından ödün vermeyenlere şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan marka şimdi Yesiltopuklar.com okurlarına özel hediye kampanyası ile gönülleri feth ediyor!

Hediye kampanyasının tüm ayrıntılarının duyurulacağı Yeşiltopuklar’ın Instagram adresinde (@yesiltopuklar) yapılacak paylaşımla siz de göz alıcı kürk yeleğe sahip olabilirsiniz. Instagram sayfamızı takip eden ziyaretçilerimiz arasından seçeceğimiz 1 kişi, A.R. Style 2018 Kış Koleksiyonu’ndan Kürk Yelek kazanma şansı yakalayacak.

Bilgi ve sipariş için;
Adres: Şehit Komiser Günaydın Sok. No: 114/B, İstanbul-Türkiye
Tel: 0542 357 96 00

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir