Yeni Alışveriş Sitesi Ebrucamoda’da Fırsatlar Hiç Bitmiyor!

Yeni Alışveriş Sitesi Ebrucamoda’da Fırsatlar Hiç Bitmiyor!

Almarwah Tesettür Giyim Modelleri

Yeni alışveriş sitelerini keşfetmeye, ilgimizi çeken ve fark oluşturanları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Geçen haftalarda size ilk olarak tanıtımını yaptığımız Ebrucamoda‘da yeni ürün ve kampanyalarıyla bu haftada merceğimize girdi!

Gönül Kolat Tasarım Ürünleri

Armine, Kayra, Gönül Kolat, Almarwah, Zühre, Pierre Cardin, Olcay, Yeşim Özcan vb. gibi markaların ürünlerini bulabildiğiniz sitede yeniliklerde hiç bitmiyor!

Yeni sezona moda editörü Hülya Aslan ve sürprizleriyle birlikte merhaba demeye hazırlanan Ebrucamoda’da ne ve ne yok bir göz atmaya var mısınız?

Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri

Büyük bedende şıklığı sorun olmaktan çıkartın!
Büyük beden kıyafetleri bulmak, bulduklarınızı da içinize sindirmek oldukça zordur. Ebrucamoda yılların vermiş olduğu mağazacılık deneyimiyle bu durumu sorun olmaktan çıkarmış. Sitede bulunan büyük beden ürünleri görünce sizde bize hak vereceksiniz!

Armine Giyim Yeni Sezon Modelleri

Yeni sezonda %20 net indirim devam ediyor.
Geçtiğimiz haftalarda duyurusu yaptığımız, yeni sezonda açılışa özel uygulanan %20 net indirim hala devam ediyor. Yeni üründe indirim olur mu demeyin! Ebrucamoda.com’da İlkbahar/Yaz sezonuna damgasını vuracak ürünler %20 indirimle satılıyor. (Bu indirimin sadece siteye özel olduğunu önemle hatırlatalım.)

Almarwah Tesettür Giyim Modelleri

Akıllı alışverişi sevenler için pardesü ve kaplarda %70’e varan indirim imkanı…
Biliyoruz ki hesaplı alışverişin temel kuralı sezon dışı ürünleri indirimdeyken almaktır. Fakat beğendiğiniz modelleri satın almak için sezon sonunu beklemek ürün ve beden sıkıntısına yol açabilir.

Ebrucamoda sezonun en çok aranan pardesü ve kap modellerindeki stok sorununu ortadan kaldırarak, avantajlı fiyatlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeyi amaçlamış!

Armine Giyim Yeni Sezon Modelleri

Artık Ebrucamoda merceğimiz altında olacak! Sitenin yeniliklerini, kampanya ve indirimlerini her daim sizinle paylaşıyor olacağız.

Şimdi keyifli bir alışveriş deneyimi için www.ebrucamoda.com‘u ziyaret etmeniz yeterli…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *