Yemek Tutkunlarına Temel Aşçılık Eğitimi

Yemek Tutkunlarına Temel Aşçılık Eğitimi

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

Chef’s Table Mutfak Akademisi Aralık Ayı Workshopları

2 Aylık, 2 günlük ve tek günlük eğitimlere herkese uygun workshoplar Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde. 20 ülkede ülkemize başarı kazandırmış milli şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan akademide uzman şeflerden tüyolar alıp mutfağınızı daha renkli hale getirmek mümkün. Yeni yıla yeni fikirler ve tarifler ile girebilirsiniz.

2 Aralık Cuma – “Meksika Ateşi”

Meksika denince akla ilk gelen, eşsiz mutfağıdır her zaman. Quesadilla’dan Taco’ya, en önemli Meksika lezzetlerini hazırlayarak damak tadı olarak çok sevdiğimiz bu mutfağın püf noktalarını, temel özelliklerini ve yapısını akademide keşfedeceksiniz.

 • Saat: 19:00-22:00
 • Ücret: 150 TL

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

4 Aralık Pazar – “Et Pişirme Teknikleri-1”

Et pişirmenin püf noktası, ilk başta eti tanımaktır. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde eti tanıyıp, farklı pişirme tekniklerini uygulayıp öğreneceğiniz bu workshopta kendinize çok şey katacaksınız. Dana Carpaccio’dan Hardallı Antrikot’a her şey bu workshop’ta.

 • Saat: 13.00-16.00
 • Ücret: 165 TL

5 Aralık Pazartesi – “Fırından”

Sıcak sıcak, taptaze fırınları bize hatırlatan ve kokuları hafızamızda yer etmiş bu güzel lezzetleri tüm detayları ile öğrenmek ile yetinmeyip, kendi fikirlerinizi katmayı ve reçetelerinizi oluşturmayı da öğreneceğiniz bir eğitim. Paskalya Çöreğinden Alman Pastasına, Acıbademden Tahinli Çöreğe tüm reçeteler artık sizinle.

 • Saat: 19:00-22:00
 • Ücret: 320 TL (İki Günlük Eğitim)

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

9 Aralık Cuma – “Pizza”

Pizza hamurunun hassasiyetliklerini ve pizza hamuru açım tekniklerini, pizzaları hazırlayarak öğrenmek istiyorsanız sizleri Chef’s Table Mutfak Akademisi’ne bekliyoruz.

 • Saat: 19:00-22:00
 • Ücret: 140 TL

11 Aralık Pazar – “Et Pişirme Teknikleri-2”

Et pişirmenin püf noktası ilk başta eti tanımaktır. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde eti tanıyıp, farklı pişirme tekniklerini uygulayıp öğreneceğiniz bu workshopta kendinize çok şey katacaksınız. Bonfile Smörrebröd, Yufkaya Sarılı mısırlı Köfte Steak gibi müthiş tatları mutfağınıza taşıyın.

 • Saat: 13.00-16.00
 • Ücret: 165 TL

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

12 Aralık Pazartesi – “Amerikan Pastası-1”

New York Cheesecake, Muffin, Pancake ve Chocolate Chip Cookies’in eşsiz lezzetinin sırlarını keşfetmek için bu buram buram tatlı kokan workshop’a davetlisiniz.

 • Saat: 19:00-22:00
 • Ücret: 150 TL

16 Aralık Cuma – “Tex Mex”

“Kırmızı et olmadan sofralar eksik” diyenlerden misiniz? Ya da “Yemeğe tadını veren acı biberdir” diyenlerden mi? Efsane Tex-Mex lezzetleri ile eğlenceli bir workshop deneyimine hazır olun! Fajita’dan Taco’ya, bu lezzetlerin sırlarını keşfedin.

 • Saat: 19:00-22:00
 • Ücret: 150 TL

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

17 Aralık – “2 Ayda Hobi Pastacılık ve Ekmekcilik”

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin uzman şefi Serkan Bozkurt, “2 Ayda Hobi Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi” workshop etkinliği ile temel pastacılık ve ekmekçiliğin derin detaylarını verecek.

Bir pastanın anatomisini keşfedecek, çikolataya hükmedebileceksiniz, ürünler sizi değil siz ürünleri şekillendireceksiniz. Dünyanın en son teknik ekipmanları ve özel olarak tasarlanmış U düzen bireysel sistemli mutfaklarında pratik eğitim verirken eş zamanlı teorik eğitim desteğinin sürekli sağlandığı akademide Türkiye’de ilk butik pastacılık-ekmekçilik eğitimi coaching’lik sistemiyle Şef Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler tarafından 8 haftada verilmektedir.

* Eğitime katılanlara spatula, soyma bıçağı ve mutfak önlüğü hediye edilmektedir.

Eğitim Süresi: Haftada 1 gün 4 saatten, hafta içi ve sonu seçenekleri olan program, toplamda 8 hafta (2 ay) süren bir eğitimdir.

 • Saat: 10:00 – 14:00
 • Ücret: 1600 TL

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

17 Aralık – “2 Ayda Hobi Aşçılık”

Şef Serkan Bozkurt, Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde temel mutfak bilgilerine sahip olacağınız “2 Ayda Hobi Aşçılık Eğitimi” veriyor.

Mutfağı çok seviyorum, benim için tutku diyorsanız sizi aşçılığın temel yapısı ve inovasyonuna (gelişim ve keşfetme) gidecek yollarla buluşturuyoruz. Tariflere bağlı kalmadan kendi fikrinizi de yemeğinize, tatlınıza katmaya ne dersiniz? Sebepleri ile yaptığınızı açıklayabileceğiniz ve mutfak hakkında temel genel bilgilere sahip olup aynı zamanda profesyonel bakış açısı kazanabileceğiniz 2 ayda (8 hafta) temel aşçılık eğitimi sizi bekliyor.

Dünyanın en son teknik ekipmanları ve özel olarak tasarlanmış U düzen bireysel tezgah, ocak sistemli mutfaklarında pratik eğitim verirken eş zamanlı teorik eğitim desteğinin sürekli sağlandığı akademide Türkiye’de ilk butik mutfak eğitimi ve coaching’lik sistemiyle Şef Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler tarafından 8 haftalık temel mutfak eğitimi verilmektedir.

*Eğitime katılanlara şef bıçağı ve mutfak önlüğü hediye edilmektedir.

Eğitim Süresi: Haftada 1 gün 4 saatten, hafta içi ve hafta sonu programları olan, toplamda 8 hafta (2 ay) süren bir eğitimdir.

 • Saat: 15:30 -19:30
 • Ücret: 1800 TL

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

18 Aralık Pazar- “Steak Burger”

Nefis ve doyurucu lezzet kombinasyonlarının bir burgerde birleşmesi, sizleri bu çok keyif alıp, her zaman yapmaktan keyif alacağınız steak yapısındaki burgerlerin yapımı ve detayları için bekliyoruz. Grand Burger’dan Islak Hamburger’e en özel burgerlerı hazırlamayı uzman eğitmenlerimiz eşliğinde uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

 • Saat: 13.00-16.00
 • Ücret: 150 TL

19 Aralık Pazartesi – “Cheesecake Devrimi”

Tüm dünyada kabul görmüş, en çok sevilen tatlı çeşitlerinden biri olan cheesecakelerin alternatif malzemelerle nasıl farklı lezzetlerde hazırlandığını görmek ve yapımının sırlarını keşfetmek için sizi akademimize davet ediyoruz.

 • Saat: 19.00-22.00
 • Ücret: 150 TL

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

25 Aralık Pazar – “Et Pişirme Teknikleri-3”

Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde etin sırlarını keşfetmeye devam ettiğimiz bu workshop’ımızda Karamelize Soğanlı Steak Köfte’den Chimichurri Marineli Brezilya Beef’e en özel lezzetlerin nasıl hazırlandığını uygulayarak öğreneceksiniz.

 • Saat: 13.00-16.00
 • Ücret: 165 TL

26 Aralık Pazartesi  – “Tart, Pay, Kiş”

Dünya Klasiği haline gelmiş bu eşsiz lezzetlerin tüm detaylarını teknikleri ile öğrenip herkesi bir daha yemek için can atacağı bu özel lezzetleri öğrenmekle yetinmeyip, kendi yorumlarınızı da katalabilmeyi öğreneceksiniz. İsviçre Merengli Limonlu Curd Pay’dan Tavuklu Mantarlı Kiş’e, Akışkan Çikolatalı Tart’tan Ispanaklı Muskatlı Kiş’e ve daha fazlasına bu workhop ile ulaşacaksınız.

 • Saat: 19:00-22:00 (2 Günlük Eğitim)
 • Ücret: 400 TL

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde Aralık Ayı Workshopları

30 Aralık Cuma – “Gourmet Burger”

Alışılmışın dışında farklı lezzette burgerler hazırlamak sizin elinizde! Lezzet kombinasyonlarından oluşan ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde hazırladığımız bu çok keyifli workshopta herkesi şaşırtabileceğiniz farklı tatlar hazırlamaya var mısınız? Ciabatta Ekmeğinde İsli ve Mısırlı Tavuk Burger, Karamelize Soğanlı ve Hardallı Köz Biber ile Steak Burger ve Meyveli ve Çikolatalı Pancake Burger gibi farklı tatlar bu workshop’ta.

 • Saat: 19:00-22:00
 • Ücret: 160 TL

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir