Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Kullanılır?

Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Kullanılır?

Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Kullanılır

Sıcak yaz günlerini çoktan geride bıraktık. Peki, aniden gelen rüzgârlı havalarda nasıl giyinmeliyiz? Yazın üzerimizden düşürmediğimiz yazlık giysilerimizi sonbahara uyarlamanın bir yolu var mıdır?

YesilTopuklar.com şimdi sizler için yazlık giysilerinizi sonbahar mevsimine nasıl uyarlayacağınızın ipuçlarını veriyor… Sonbahar geldi, dolabımızı elden geçirmek gerek. Yaz ayının güzelliğini hatırlatan ve çok severek giydiğimiz kıyafetlerimizi bir kenara bırakmak yerine şimdi onları farklı parçalarla kombinleyebiliriz. Nasıl mı? İşte yazlık kıyafetleri sonbahara uyarlamanın püf noktaları…

Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Kullanılır

Uzun hırkalar: Uzun hırkalar, yazın giymeye bayıldığımız tişörtlerimizi sonbaharda da giyebilmek için kusursuz bir kurtarıcı. Yalnızca tişörtler için değil, yazlık bluz ve gömlekler içinde bu fikir geçerli.

İnce ama üst üste: Üst üste giyilmiş kıyafetler her zaman kilolu göstermez. Dolabınızda bulunan ceket ve yazlık bluzlarınızı birlikte kullanın. İnce ve kat kat giyinerek hem soğuktan korunmuş hem de salaş bir şıklık yakalayacaksınız.

Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Kullanılır

Şallara yer açın: Şal ya da panço tarzı rahat modellere ağırlık verebilirsiniz. Üstelik yaz boyu üzerinizden çıkarmadığınız o tiril tiril gömleği kamufle etmiş ve sonbahara hazır hale getirmiş olacaksınız.

Yaz-kış jean: Yaz kış jean parçalar kurtarıcıdır. Yazın kullandığınız jean giysilerinizi dolabınızda sonbaharda da kullanmak için saklayın.

Salaş şıklık: Eşarp şalları boynunuza iki kez dolayın. Böylelikle rüzgârlı havalarda boynunuzu da ısıtmış olacaksınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir