Yazlık Kıyafetler Serin Havalarda Nasıl Kullanılmalı?

Yazlık Kıyafetler Serin Havalarda Nasıl Kullanılmalı?

2015 Sonbahar Trendleri

Değişen mevsim dengeleri ile bazen dolaplarımızdaki dengeler de değişiyor. Çok sıcak havalar ve çok soğuk havalar olmadığı müddetçe tüm kıyafetlerinizi birbiri ile kombinleyebilirsiniz.

Sonbahar yaklaştığına göre yazlık kıyafetlerimizi serin havalarda nasıl kullanmalıyız? İşte ufak ipuçları ile mevsim geçişlerinde birbiriyle kombinleyebileceğiniz parçalar.

Tesettür Uzun Hırka Modelleri

Hırkaların zamanı

Sonbaharın ılık günlerinde hırkalar kurtarıcı parçalarınızdan. Yazlık hazırladığınız kombinlerinizi hırkalarla tamamlayabilirsiniz. Özellikle açık renkli hırkalar bu havalarda daha fazla tercih edilmeli. Böyle bir kombinde ayakkabılarınız asla sandalet olmasın. Hırka ve sandalet görüntüsü doğru bir imaj vermez. Babetler bu havalarda tercih edebileceğiniz ayakkabılardan.

Uzun Ceke Modeli

Ofis stilinde ceket

Çalışan kadınlar için gömlek ve etek ikilisi, sevilen kombinlerin başında. Serin havalar için kombinlerinizi tamamlayıcı renklerde ceketleri kullanabilirsiniz. Özellikle blazer ceketler, klasik duruşu ile tüm kombinlerinizle uyum sağlayacaktır. Gardroplarınızda bu anlar için siyah ve ekru renklerinde iki ana renk ceketi de bulundurmayı unutmayın.

Kat Kat Giyinmek

Kat kat giyinin

Günlük giyimde gençler için kat kat giyinmek sevilen trendlerden. Havaların hafiften soğuması ile bu trendi tüm kadınlar kombinlerinde kullanabilir. Gömlekler, hırkalar, şallar, atkılar hatta trençkotlar hepsi birbiri ile en uyumlu hallerinde kullanılabilir. Bu trendde dikkat etmeniz gereken tek şey doğru renk ve desen uyumu.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

İnce ve kalın kıyafetler

Hepimizin dolaplarında kumaş dokularının farklı olduğu kıyafetler var. Bazıları kumaş olarak ince, bazıları kumaş olarak daha kalın. Gömleklerle tercih ettiğiniz kolsuz elbiselerde kumaş dengesini gözetebilirsiniz. Daha kalın kumaşlardaki elbisenizin içine, yazlık bir gömleği giyebilir, bu dengeyi diğer tüm kıyafetlerinizde de uyarlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir