Yazlık Kare Desenli Kombinler

Yazlık Kare Desenli Kombinler

Sezonun yeni trendleriyle beraber geçmişten günümüze değişerek gelen, vazgeçemediğimiz akımlarında peşinden koşuyoruz! İşte bunlarda biri de kare desenli kıyafetlerimiz… Bugün, bahar ve yaz aylarında bize enerji katacak, geçmişten gelen klasik esintiyi koklatacak, ilham veren kombinler derledik.

Kare Desenli Tesettür Kombin

Kombin1: Etek: Tome, Ceket: Thakoon, Şal: Kayra, Ayakkabı: İnci

Kareli desenler moda akımlarının ve trendlerinin her birinde kullanılan bir çizgi, bir bordür ve zemin süslemesidir. Her rengi ve deseni kullanılmakla birlikte klasik bir değer olarak her devirde kendini göstermiştir. Kareli gömlek, kareli ceket, kareli etek yeni sezonun en çok göreceğimiz modelleri arasındadır.

Kare Desenli Tesettür Kombin

Kombin2: Etek: Rosie Assoulin, Ceket: Balmain, Ayakkabı: Casedei, Çanta: Vivienne

Bir kombinde kareli bir ceket ile düz bir etek ile şıklığı tamamlar. Aynı rengin tonlamalarında oynanacak bir iki hamleyle, bir görsel şölen yaratabilirsiniz. Kareli bir ceket ya da üst kıyafet olarak belirlediğimiz gömlek, tunik ya da kap düz bir ipek eşarpla yüz yıllık bir zerafete damga vurabilir.

Kare Desenli Tesettür Kombin

Kombin3: Etek: Alice, Ceket: Stella Jean, Çanta: FC, Ayakkabı: Deichman

Zarif topuklu ayakkabılar, kıyafetle renk ağırlığına uyumlu inci gerdanlıklar, şık bir çanta ve gözlüğünüzle işte bu benim dersiniz.

Kareli gömlek duygularımızı doğru yansıtan, duygusallığımızı frenleyen, olduğumuz gibi bizi gösteren naturel bir imgedir. Her hanımefendinin kareli bir elbisesi, ya da kıyafetini tamamlayan mutlaka bir parçası vardır.

Kare Desenli Tesettür Kombin

Kombin4: Etek: Lanvin, Topshop, Ayakkabı: Hotiç, Çanta: Massimo

İsteyen kendisine kareli desen ihtiva eden bir ceket ya da bir gömlek edinebilir. Göreceksiniz ki, şıklık kareli desenlerlerle daha çok öne çıkacaktır.

Yorumlar

“Yazlık Kare Desenli Kombinler” için bir cevap

  1. esra dedi ki:

    konbinleriniz çok güzel çalışmalarınızın devamını diliyorum. özellikle harika etekler yayınlıyorsunuz bu etekleri satın alabileceğimiz bir site yok mu acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir