Yazın Son Günlerine Özel Etek Ceket Kombini

Yazın Son Günlerine Özel Etek Ceket Kombini

Haftasonuna Özel Yazlık Etek Ceket Kombini

Etek ceket takımlarda kombin yapmayı sevmeyenimiz yoktur. Eğer bir haftasonu gezi programınız varsa, yaz günlerinin kurtarıcı rengi mavi ile hemen bir kombin yapabilirsiniz. Tarz sahibi hanımların öncelikli tercihi şık olmaktır. Sade duru bir kombin ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kombinimizdeki önden tek düğmeli şık ceket gerçekten kumaş kalitesi ve kesimi ile kombinimizin can alıcı parçaları arasında. Özellikle ceketteki mavinin tonu, yaz günleri için tavsiye edeceğimiz renk seçimlerinizde muhakkak olmalı. CC markasının yaz sezonu bu ceketini Houseoffrase.co.uk online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Ebru desenli çan etek, kombinimizde renk geçişleri ile dikkat çekmekte. Eteğin kalıbı ve kumaşın dökümlü duruşu tesettürlü hanımlar için her zaman kullanabileceği modeller arasında geliyor. Nanoo markasının bu özel tasarımını Avenue32.com sitesinde bulabilirsiniz.

Haftasonu için gidebileceğiniz alkolsüz birçok mekan tercihleri var. Sizler için araştırdığımız alkolsüz mekan seçeneklerimize de bakabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir