Yazın Sıcak Rengi “Pembe”

Yazın Sıcak Rengi “Pembe”

Pembe Elbise Modelleri 2014

Sıcak havalar, yaz, tatil… Bu üç kavram ile kombinlerimiz şimdi çok daha güzel ve çok daha enerjik… İşte yazın en sıcak rengi olan pembeye dair stil önerilerimiz ve kombinlerimiz

Yeşiltopuklar editörleri olarak kız bebeklerimizin dünyaya geldiği günden itibaren ilk tanıştıkları renk olan pembeyi bugün gündemimize taşıyoruz.

Pembe Elbise Modelleri 2014

Pembeye en yakışan renkler

Sıcak renkler arasında olan pembeyi aslında birçok renkle kombinleyebilirsiniz. Beyaz, ekru, oranj, yeşil, gri, mor ve tüm uyumlu renkler aslında pembe ile yumuşak ve soft bir ton olarak karşımıza çıkıyor.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Kombin1: Gömlek: Kenzo, Pantolon: Chima, Ayakkabı: Deichmann

Minimal bir stil tercih ediyorsanız beyaz ve ekrularla, soft bir kombin tercihiniz ise mint ve açık sarı ile, canlı ve enerjik bir stil tercihiniz ise de fuşya ve morla pembeyi kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Kombin2: Elbise: IC, Çanta: Rebecca, Şal: Kayra

Pembe ile farklı kombinler

Pembeyi isterseniz kotlarınız ve converslerinizle spor bir kombinde tercih edebileceğiniz gibi çalışan hanımlar içinde günlük iş koşuşturmacasında bu sıcak renk kullanılabilinir.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Kombin3: Gömlek: Halston, Pantolon: Leke, Ayakkabı: Timeles

Pembenin tonlarından olan gül kurusu ve fuşya da özel günlerde tercih edilebilinecek renklerden. Sıcak yaz günlerinin yaklaştığı şu günlerde sizler de pembe ile kombinlerinizi şimdiden planlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir