Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yazın En Tatlı Rengi “Şeker Pembesi”

Yazın En Tatlı Rengi “Şeker Pembesi”

Pembe özellikle genç kızlar için özel bir renktir. Bir kıyafette pembe bir parçanın olması, o kıyafete kazandıracak bir gençlik aşısı gibi adeta. Pembe doğallığın ve masum duyguların bir göstergesi!

Şeker Pembesi Kombinler

Kombin1: Etek: Oasis, Gömlek: Temperley, Çanta: Givenchy

Şeker pembesi bir etek; bütün desenlerden, bütün çizgilerden arınmış bir tasarım… Kesim ve modeliyle de vintage imgeleri taşıyan kırklardan, altmışlardan kalan bir koleksiyonun en değerli parçası. Şimdi bu şık etekle zevkli kombinler hazırlama zamanı.

Şeker pembesi safiyetindeki bu zarif etek, stil bakımından vintage trendin temsilcisi. Vintage demek değerlerini koruyan, hiçbir zaman eskimeyen ve zamana karşı hep asil bir duruşun ismi. Bu duruş kombinimizin en önemli etken noktası.

Şeker Pembesi Kombinler

Kombin2: Etek: Oasis, Gömlek: Ralph Lauren, Babet: Nine West

Hazırlayacağımız kombinde üstte beyaz bir gömlek ya da bluzla, şeker pembesi topuklu ayakkabılar, çiçekli bir eşarpla epik bir şiir, bir şarkı gibi gözlerde ve gönüllerde şakıyabilir. Mor bir mini çanta, mor yüzük ve küpeler şeker pemsesine eşlik edebilir.

Ya da, pembe babet ayakkabılar, şeker pembesi saat, mor taşlı bileklik, pastorel ipek bir eşarpla ayrı bir dizayn yapılabilinir. Bu da bir tercih, bu da beğeneceğiniz bir kombin tasarımıdır.

Şeker Pembesi Kombinler

Kombin3: Etek: Oasis, Gömlek: Chloe, Şal: Kayra

Bir diğer kombin; şeker pembesi eteğimize, kreatif bir babet ayakkabı, ipek mor bir eşarp, mor inci takılarla birlikte purda yakasız gömlek, sedef bir saat elbette bahar havası veren çiçekli bir çanta ile eşlik edebilir. Şeker pembe değerlerle doğallığı iç huzur olarak görebiliriz. Çünkü bu kombinimizle vintage duygular taşıyan zerafet ve şıklıkla buluşuyoruz demektir.

1 Yorum Bulunuyor

  • aynur
    2014-06-03 | Permalink |

    fiyatları göremiyorum nereye baksam fiyat yazmıyor nedenini öğrenebilir miyim

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *