Yazın En Sevilen Uzun Tunikleriyle 4 Kombin

Yazın En Sevilen Uzun Tunikleriyle 4 Kombin

Kadriye Baştürk Elbise Tunikler - Betül Gedik

Neredeyse bileklere kadar uzayan boyları ve önden düğmeli formlarıyla elbise görünümünde ki tunik modelleri bu yazın en sevilenleri arasına giriyor. Dışarı çıkarken bol pantolonların üzerine giyilen bu parçalar, konforla birlikte şıklığı da getiriyor.

Moda influencer’larından Betül Gedik’in baştan aşağı beyaz ve turuncu renkli iki farklı kombini bu yaz mevsiminin en sevilen, en beğenilen uzun tunik stili olarak karşımıza çıkıyor.

Kadriye Baştürk Kap Tunikler

2023’ün en güzel tesettür tunik modelleri tesettürlü kadına kombin kolaylığı da sağlıyor. Kadriye Baştürk imzalı tasarımlar; önü açık haliyle kap, düğmeleri kapalı olarak kullanılınca tunik tarzıyla farklı görünümlere dönüşebiliyor.

Beyaz pantolon ya da denimlerle iyi bir ikili olan uzun tuniklere dolaplarınızda yer açın. İşte size bu yazın en sevilen uzun tunikleriyle 4 kombin önerisi…

Gömlek Elbise Tunik Kombini

Mango Uzun Tunik
Mango Yeşil Pantolon
Mango Güneş Gözlüğü
Mango Şal
Mango Çanta
Mango Sandalet
Mango Yüzük

Doğadan İlham Alan Doğal Görünümler

Şık ve sportif detaylarıyla dikkat çeken dökümlü kumaş tunikle doğadan ilham alan doku ve tonlarla kombin yapın. Yeşil uzun tunik ve daha açık tonlarda jogger pantolonla ton sür ton bir görünüme bürünüyor. Çiçek desenli şal ile hareketlenen bu kombine doğal liflerle örülü çanta ve bitkilerde bulunan selüloz ile oluşturulan asetat çerçeveli güneş gözlüğü eşlik ediyor. Konfor alanını ise altın sarısı terlikler genişletirken rengiyle de ışıltı katıyor.

Neways Tunik

Neways Gri Tunik
Neways Mavi Tunik

Salaş Halleriyle Konfor Vadeden Uzun Tunikler

Vücuda yapışmayan bol stiller, hem rahat hem de şık olunca gördüğü ilgi kat kat artıyor. Salaş halleriyle konfor vadeden uzun tunik kombinleri tesettürlü kadının her daim kurtarıcısı oluyor.

Lacivert Dökümlü Uzun Tunik Kombini

Mango Uzun Tunik
Mango Beyaz Pantolon
Mango Güneş Gözlüğü
Mango Eşarp
Mango Çanta
Mango Sandalet
Mango Yüzük

Şeffaf Sandalet ve Çantayla Havalı Stiller

Lacivert kuşaklı uzun tunik ve beyaz pantolonla uyumlu renklerde desenli eşarp kombinlenip turuncu çerçeveli güneş gözlükleri de işin içine dahil olunca kontrast etki oluşturuyor. Işıltı katacak büyük kristal taşlı yüzük ve vinil sandalet, şeffaf çanta ikilisiyle en havalı görünümlere imza atılıyor.

Kemerli Uzun Çizgili Tunik Kombini

Uzun Tunik
Lafayette 148
Mango Beyaz Pantolon
Mango Güneş Gözlüğü
Mango Şal
Mango Çanta
Mango Sandalet
Mango Yüzük

Çizgili Tuniklerle Marin Kombinler

Marin stillerin baş kahramanı çizgili uzun tunikler yine yazın en sevilenlerinden olmayı başarıyor. Kemer detayıyla uyumlu el yapımı çanta ve hasır taban terlikle bir anda tatil moduna giriş yapıyor. Desenli çerçeveli güneş gözlüğü ve altın sarısı yüzüklerle şıklık dozu yükseliyor.

Uzun Tunik
Loro Piana
Mango Pembe Pantolon
Mango Güneş Gözlüğü
Mango Şal
Mango Çanta
Mango Sandalet

Pembe Tuniklerle Neşeli Haller

Capcanlı pembeler, neşeli ve romantik tavırlarıyla yaz koleksiyonlarını ele geçiriyor. Doğal olarak kombinlerinde öne çıkmaya başlayan bu hayalperest tonlar, hayatınıza renk getirmek için çabalıyor. Nervür detaylı tunik, daha koyu tonlarda pantolon, açık pembe sandalet ve şalla ile kombinleniyor. Hatta güneş gözlüğü tercihi de bu renkten yana kullanarak pespembe bir görünüme göz kırparken farklı ve ikonik bir duruş için çanta hasır modellerden seçiliyor.

Refka Tunik

Refka Mor Tunik
Refka Mavi Gömlek

Hala Şansı Yüksek Ara Boy Tunikler

Diz üstü ya da hemen altındaki ara boy tunikler de popülaritesini korumaya devam ediyor. Sokağın en cool ismi denimlerle kombinlenince havalı bir tavır takınırken beyaz bol pantolonlarla enerjik ve şık gözükmenizi sağlayacak işbirliği içine giriyor.

Refka Nervürlü Tunik

Refka Düğmeli Tunik
Refka Nervür Detay Tunik

Zamansız Tavrıyla Beyaz Tunikler

Beyaz tunikler, en saf en doğal halleriyle yine her dolabın olmazsa olmazları arasına giriyor. Yaz ofis stillerinde kurtarıcı vazifesi gören bu parçalar zamansız tavrıyla modaya meydan okuyarak yoluna devam ediyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir