Yazın En Rahat Parçaları Feraceler

Yazın En Rahat Parçaları Feraceler

Ferace Modelleri 2014

Sıcaklar bastırdıkça bizler de kıyafetlerimizde tek parça ve rahat modellere yöneliyoruz. İşte tek parça kıyatlerin en rahat olanlarından feraceler, yazın sizin de vazgeçilmezleriniz arasında yer almalı. Feracelerin ülkemizde çok yaygın bir kullanım alanı olmasa da, Ortadoğulu hanımların en önemli kıyafetleri arasında yer alıyor. Dış giyim tercihinde artık çoğu kadının seçimi, feracelerden yana olmakta.

Ferace Modelleri 2014

Tesettür kıyafetleri arasında önemi bir yere sahip olan feraceler, yakasız, bol kesim, tek parça ve uzun kollu olması sebebiyle tüm kadınların favori dış giyim tercihi. Özellikle ince yazlık kumaşlardan tasarlanan siyah renkli feraceler, babetlerinizle ya da düz tabanlı rahat ayakkabılarınızla günlük kıyafet tercihinizde yer alacak şık tasarımlar arasında.

Ferace Modelleri 2014

Hac vazifesi yapan kadınların ilk kıyafet tercihi olan feraceler, son yıllarda tüm bayanların dış giyimde ilk tercihi olmaya da başladı. Hatta çoğu tesettür markaları feraceye artan talepten dolayı, ferace görünümlü pardesüleri koleksiyonlarında yer vermeye başladılar. Özel günlerde tercih edilebilecek ışıltılı abiye feraceleri de artık koleksiyonlarda görebiliyoruz.

Ferace Modelleri 2014

Tek parça kıyafetlerin şıklığını seviyorum diyorsanız, yaz sıcaklarında rahat formlardan oluşan feraceleri denemeye ne dersiniz?

Bedeni sarmayan, ince ve dökümlü feracelerinizi sıcaklarda tercih ederek rahatlığınızı sağlayabilirsiniz. Ferace giymenin asıl önemli sebebi ise, tesettürün ruhuna uygun olması ve dışarıda dikkat çekmemesi.

Artık tüm kadınların bir feracesi var. Sizler henüz edinmediyseniz size önerimiz bu yaz mutlaka bir ferace alın!

Yorumlar

“Yazın En Rahat Parçaları Feraceler” için bir cevap

  1. Fatmanur Halıcı dedi ki:

    Biz tesettürlü kadınların en önemli özelliği kapalı giyinmektir. Çok güzel bilgiler vermişsiniz. Bu zamanda vücut hatlarını belli etmeden islami giyim kuralları çerçevesinde giyinmek çok önemlidir. Ama ne yazık ki firmalar modern çizgiler, moda diye tutturup slim fit ürünler üretiyorlar. Ağzınıza sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir