Yaza Özel Hesaplı Kombin Önerileri

Yaza Özel Hesaplı Kombin Önerileri

Modanisa  Tunik Modelleri

Yaza rengarenk ve enerjik parçalarla hazırlanmaya, tiril tiril gömlekler, tunikler, kırışmaya dayanıklı ketenler ve elbiselerle tatil planınızı yapmaya ne dersiniz? Yesiltopuklar.com tatil bavulunuz için hesaplı ve trend kombinasyonlar hazırladı.

Kombinlerimizin ilham kaynağı ve hesaplı alışverişin en popüler adresi olan Modanisa.com ‘dan başka hangi adres olabilirdi ki? Şimdi bu yazın yıldızı, popüler parçaları ulaşılabilir parçalarla sunan online alışverişin dahiyane adresi Modanisa.com ile tatil bavulunuzu hesaplı şekilde hazırlamanın keyfini çıkarın.

Modanisa Kombinleri 2015

Bohem Tunik: Modanisa – Satın Al

Bohem: Sezonun olmazsa olmazlarından çiçek deseni çiçek renklerinde eşarplarla kombinleyin. Çiçek detaylı tuniğinizi espadril ve kalıplı çantalarla tamamlayın.

Modanisa Kombinleri 2015

Feminen Tunik: Modanisa – Satın Al

Feminen: Desenler bu yaz her yerde! Desenli siyah-beyaz tuniğinizi kedi çerçeveli güneş gözlükleri ve indigo aksesuarlarıyla çabasız şıklığınızı garantileyin.

Modanisa Kombinleri 2015

Sportif Tunik: Modanisa – Satın Al

Sportif: Tatilde daha rahat kesimli bir tunik ve ayakkabılara şans verin. Aksesuarlarda ise büyük çerçeveli bir güneş gözlüğü, düz renk bir şal ve espadril kullanın.

Modanisa Kombinleri 2015

Yağ Yeşili Tunik: Modanisa – Satın Al

Sadelik İlkesi: Yaz akşamlarında vazgeçilmez eküriniz olacak parçaları keşfedin! Sadelik ilkesini benimseyenler marinada yemeğe giderken bir yağ yeşili tuniğin zarif stilinden yararlanabilirler.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *