Yaza Özel 5 Farklı Gömlek Kombini

Yaza Özel 5 Farklı Gömlek Kombini

Tesettür Kombinleri 2014 Yaz

Etek: Bohoo, Gömlek: Mango, Ayakkabı: Ted’s Jewel

Gömlek Şıklığından Vazgeçemeyenler

Son günlerde güneş kendisini iyiden iyiye hissettiriyor. Kombin tercihlerimiz de havaların sıcaklığına göre değişkenlik göstermekte. Sıcak havalarda gömlek şıklığından vazgeçemeyen kadınlara özel, ilham verecek şık kombinleri bugün sizlerle paylaşacağız. Eteklerinize en çok gömlekleri yakıştırıyorsanız, fikir önerilerimizi muhakkak okuyun.

Tesettür Kombinleri 2014 Yaz

Etek: Dsquared2, Gömlek: Theory, Çanta: Chanel

Renk dengesini unutun

Kombinlerimizde en çok renklere dikkat ederiz. Eteğimiz gömleğimizle uyumlu olsun, eşarbımız çantamızla şık bir ikili oluştursun derken kombinimiz tek düze renk paleti gibi ortaya çıkar. Siz de bu renk dengesinden sıkıldıysanız birbiri ile kontrast şıklık oluşturabilecek tüm renkleri kombininizde kullanmaya ne dersiniz. O halde canlı renkli yaz kombinlerinizi şimdiden düşünün.

Tesettür Kombinleri 2014 Yaz

Etek: Nautical, Gömlek: Uniqlo, Çanta: Ella Valentine

Klasik kombinlerle ofis şıklığınızı oluşturun

Ofis stiline en çok yakışan ikili gömlek ve etekler. Çalışan kadınların günlük kombinlerinde kurtarıcı parçaların başında her zaman gömlekler geliyor. Siyah etek ve beyaz gömlek ikilisi herkesin muhakkak kullandığı kombindir. Beyaz gömleğinizde desenlere yer vermeye ne dersiniz? Üstelik bu klasik şıklığı canlı bir renk tonu ile tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri 2014 Yaz

Etek: Topshop, Gömlek: Miu Miu, Çanta: Valentino

Desenli etekleri tek renk gömleklerle kombinleyin

Etekler tesettürlü kadınların kombinlerinde en çok kullandıkların parçaların başında geliyor. Klasik tek renk eteklerden sıkılanlar için, desenli etekler farklı bir alternatif oluşturuyor. Çizgili, leopar, çiçek desenli eteklerin yanı sıra aklınıza gelebilecek tüm desenler eteklerde ustalıkla işleniyor. Tek renk şık gömleklerinizle desenli eteklerinizi, sıcak yaz günlerinde enerjik bir kombinde kullanabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri 2014 Yaz

Etek: Temperley London, Gömlek: Zeagoo, Ayakkabı: Gianvito Rossi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir