Yaz Kış Vazgeçemediğimiz Etek Ceket Takımlar

Yaz Kış Vazgeçemediğimiz Etek Ceket Takımlar

Etek Ceket Kombinleri

Resmi bir duruş istediğimizde ilk aklımıza gelen kıyafet seçeneği etek ceket takımlardır. Yaz ve kış mevsimlerine göre, etek ceket takımlarımızda renk ve kumaş dengesi değişir. Biraz feminen biraz spor havasında ceket ve etek kombinasyonu ise bu sezon öne çıkan trendler arasında olacak. Yaz kış demeden elbiselerin yanı sıra spor bir stilde etek ceket takımlar, insana özgür bir giyinme fırsatı veriyor.

Etek Ceket Kombinleri

Kombin2: Etek: MSGM, Ceket: McQ, Ayakkabı: Saint Laurent, Çanta: Floozie

Düşünebiliyor musunuz; kırmızı bir ceket, beyaz bol ve üzerinde kırmızı güllerin dizayn edildiği bir etekle kombine edildiğinde, zihinlerde bıraktığı iz tek kelimeyle şıklık ve zerafettir.

Etek Ceket Kombinleri

Kombinde etek ve ceket tema oluşturmalı

Siyah bir ceket düşünün, ön kısımları işlenmiş, ince ve bol bir etek üzerinde kemeriyle birlikte oluşturduğu şıklık ve zerafet tartışılmaz. Ayakkabısı, çantası ve başörtüsüyle bir hanımefendi yazın da kışın da kendine özgü bir tarz oluşturabilir. Önemli olan kişinin kendisi için oluşturduğu kombinde etek ve ceketin ana tema olarak kullanılmasıdır.

Etek Ceket Kombinleri

Kombin3: Ceket: Miu Miu, Etek: Özel Tasarım, Ayakkabı: Lucy

Aksesuarlar da kombinin birer parçasıdır

Etek ve ceket ana tema olmak kaydıyla klasik ceketin dışında daha spor ve modern tarzda ceketleri de tercih edebilirsiniz. Biker ceketler de son zamanların trendi olarak görebiliriz. Yine bunda da asıl olan kombin yaparken, etek ve ceketin renklerine uygun aksesuarları da seçebilmektir. Kahverengi bir cekete açık kahve bir etek, leopar çanta ve ayakkabılar şık bir duruş sağlar. Başörtüsü ve şal kullananlar yine kahverengiye göz kırpmalıdırlar.

Etek Ceket Kombinleri

Kombin1: Etek: Meslita, Ceket: Oasis, Ayakkabı: Lanvin, Şal: İpekevi

Etek Ceket Kombinleri

Doğru ceket ve etek kombinininde model ve renkler önemlidir

Safari ceketler kalem eteklerle, deri ceketler beyaz desenli kloş eteklerle kombin yapılabilir. Beyaz etek, beyaz ceket ve beyaz gömlek klasik tarz da olsa, görünümü ağırlıklı olarak modern bir imgedir. Yarı hırka, yarı ceket görünümlü parçalar sıra dışı gibi görünseler de kendine özgü şıklıklarıyla etkilidirler. Kışın kış şartlarına göre, yazın da yaz şartlarına göre etek ceket kombinasyonu, içine düştüğümüz kıyafet sendromundan bizi kurtarırlar. Yeter ki seçmesini iyi bilelim. Ceket ve eteğin modeline ve rengine göre kendimize şık bir kıyafet oluşturalım.

Yorumlar

“Yaz Kış Vazgeçemediğimiz Etek Ceket Takımlar” için 5 cevap

 1. emine dedi ki:

  kırmızılı kombini çok beğendim nasıl sipariş verebilirim

 2. havva dedi ki:

  Kahve rengi kombine bayildim nasil alabilirim lutfen yardimci olun ..

 3. habibe dedi ki:

  burada begendimiz ürünleri nasıl sipariş verebiliriz

 4. admin dedi ki:

  Merhaba, sitemiz online satış bulunmuyor.

 5. nur dedi ki:

  off hiç bir yerde bulamıyorum şu meslita eteği yaa !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir