Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Bahar mevsiminin gelişiyle birlikte renklenen yaşam alanları kendinizi daha enerjik hissettirecek. Modern, fonksiyonel, şık ve trend ürünlerin yer aldığı addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi evlerinizin ilham kaynağı olacak.

Bahar kışın izleri tamamen silinirken renkler kendini pastel tonlarına bırakıyor. Yenilenen ve daha ferah alanlara dönüşen yaşam alanlarında renkli desenler, çiçek motifleri dekorasyon ürünleriyle buluşuyor.

Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Renk ve doku birlikteliklerinin ön plana çıkacağı baharda beyaz, mavi ve yeşilin tüm doğal tonları dokularla birlikte sıcağı hissettirip huzur ve mutluluk verecek. Bakırın dekorasyon objeleri ve aydınlatmalarla buluştuğu baharda şık bir dokunuş sağlanıyor. Duvar kağıtlarında mermer dokusunun sık görüleceği sezonda duvarlar beklenmedik bir dokunuş ile süslenecek. Mutfak mobilya ve dekorasyonunda akrilik kullanımıyla yaşam alanları daha ferah bir görüntüye ulaşacak. Evlerinizin en önemli dekorasyon ürünlerinden olan koltuk ve kanepe takımları metal parça dokunuşları ve kadife dokularla asilliğini korumaya yine devam edecek.

İlkbahar- yaz dekorasyonu ile ilgili tüm trend ürünler ve bilgiler addresistanbul’ da sizleri bekliyor.

Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Baharın Renkli ve Trend Evleri İçin Öneriler

Yaşam stilinizi yansıtan en önemli ev dekorasyon öğesi halıların özen ve özel işçilikle tasarlandığı estilo’da baharın simgesi çiçek desenleriyle evinizi yaza hazırlayın.

Modern ve country stillerinden oluşan Cumba Selection, bahar mevsiminin renklerini taşıyan birbirinden özel tasarımlara sahip seramik vazoları ile evinizi renklendiriyor.

Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Nesnelere özgürlük sunan tasarımıyla merdiven formundan esinlenilerek tasarlanan kitaplık Francis Cayouette imzası taşıyor. Doğal kül ağacını minimal çizgilerle buluşturan tasarımcı ağaç ve metali bir arada kullanarak dinamikliği evlerinize taşıyor.

Klasik dresuar seçeneklerinden farklı form ve felsefeyle tasarlanan saat tasarımlı estilo dresuar antik duruşu ve modern çizgiyle evinize estetik bir hava katacak.

Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Çağdaş tarzda fonksiyonel ürünler tasarlayan ve klasik çizgileriyle günümüz modernizmini bir arada sunan diseno, baharın en gözde rengi olan yeşil renkte kesik cam formuyla tasarladığı aydınlatma ürününü minimal çizgisiyle evlerinize sunuyor.

Doğal ahşap sırt ve ayaklarıyla büyük sırt yastığının kullanıldığı Laria Koltuk bahar köşenizde yerini almaya hazır. Yenilenme ve canlılığı döşeme rengine taşıyan Thedora Alexander marka tasarımla baharın gelişini ve rahatlığını ev dekorasyonunda hissedeceksiniz.

Yaşam Alanları Baharın Coşkusuyla Renkleniyor

Bahar sofralarını ve özel davetleri renklendirmek isteyenlere özel seçenekler sunan Cumba, bardak seçenekleriyle sofralarınıza neşe katacak. Bahar mevsiminin dokusuna uygun tasarım ve renk seçenekleriyle Arabesque serisi masalarınıza şıklık katacak.

Hareketli formu ve rengiyle modern bir görünümü konforla bir arada sunan Decorise, evinize şık ve serin bir stil katıyor. Geniş oturma alanı sunan tasarım modüler yapısıyla evinize uyum sağlayacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir