Yargıcı Panço Modelleriyle 3 Farklı Stil

Yargıcı Panço Modelleriyle 3 Farklı Stil

Yargıcı Pelerin Panço Modelleri 2015

Sonbahar akşamlarında hafif hafif esip içimizi ürperten rüzgarlar sebebiyle, evden çıkmadan önce duyacağınız son cümle: “Üzerine bir şey almadan çıkma” oluyor.

Üzerimize alacağımız bu kıyafeti seçmek ise zor… Ne çok kalın olacak ne de çok ince, ayrıca itinayla bir araya gelmiş parçaların uyumunu da bozmaması gerek. Nedir böylesine uyumlu ve kullanışlı parça derseniz tabii ki cevabımız “panço” olacak.

Yargıcı Pelerin Panço Modelleri 2015

Sonbahar kış koleksiyonunu çokça sevdiğimiz Yargıcı markasına ait pançolarla 3 farklı stil oluşturduk. Şimdi kendinize uygun pançoyu seçin ve serin sonbahar akşamlarında hiç çekinmeden üzerinize alıp çıkın.

Yargıcı Panço Pelerin Modelleriyle Kombin

Panço: Yargıcı – Satın Al

Kemer Detaylı Panço: Kahverengi tonlarında uzun bir etekle kombinleyeceğiniz Yargıcı kemer detaylı pançoyu yine kahverengi botlarla tamamlayarak stilinizi bir adım öteye götürebilirsiniz. Ton sür ton trende gönderme yaparak yine kahverengi tonlarında bir şal tercih edebilirsiniz.

Yargıcı Panço Pelerin Modelleriyle Kombin

Panço Pelerin: Yargıcı – Satın Al

Kemer Detaylı Pelerin: Panço pelerinler sonbahar akşamlarında içinizi ısıtırken stilinize şık bir dokunuş yapmayı da ihmal etmeyecekler. Çünkü yeni sezonda hiç olmadıkları kadar şık ve ön plandalar.

Yargıcı 2015-16 Sonbahar-Kış koleksiyonundan seçtiğimiz kemer detaylı pelerin pançoyla birlikte kombinleyeceğiniz siyah elbisenizi yine aynı tonlarda botlarla tamamlayabilirsiniz. Kombininize hareket katacak parça ise pudra tonlarında bir çanta!

Yargıcı Panço Pelerin Modelleriyle Kombin

Panço Pelerin: Yargıcı – Satın Al

Hafta Sonuna Hazırlık: Sonbaharla birlikte omuzlarımızda beliren panço pelerinler hiç gitmesinler dediğimiz günleri yaşıyoruz.

Yargıcı kemer detaylı pelerin pançonuzu hafta sonuna hazırlayın! Hareketli geçen hafta sonlarında içinizi ısıtacak panço pelerinlerle rahatlığında tadını çıkartın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir