Yargıcı Koleksiyonu’ndan En İyi 10 Tunik

Yargıcı Koleksiyonu’ndan En İyi 10 Tunik

Yargıcı 2016 Yaz Tesettür Tunik Modelleri

Yargıcı 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’yla her zaman olduğu gibi rahatlığı, sadeliği ve şıklığı sunuyor.

İşte, minimalist formları ve tesettür giyime uyarlanabilen tasarımlarıyla da ön plana çıkan Yargıcı’nın koleksiyonundan en iyi 10 tunik modelleri.

Yargıcı 2016 Yaz Tesettür Tunik Modelleri

Minimalistliğinde Dinamizm

Yargıcı‘nın 2016 koleksyonunda, tuniklerdeki beyaz zemine işlenen çizgiler, floral desenler, eğlenceli geometriler minimalistliğe dinamizm katıyor. İncecik gömleklerinizi, yine sezonun dökümlü pantolonları ve jeanleriyle bir araya getirebilir, eğlenceli gömlekleri yine eğlenceli ayakkabı ve çantalarla tamamlayabilirsiniz. Minimal duruşu bozmamak istiyorsanız da seçeceğiniz şal ya da eşarplarınızı açık, soft renklerden seçmelisiniz.

Yargıcı 2016 Yaz Tesettür Tunik Modelleri

Modanın Çizgisinde Güçlü Stil

Modern ve şehirli kadın için tasarlanan kıyafetler her zaman casualdan yana olmuyor. Rahat bir gömlekle de elegan bir duruşa imza atmak mümkün. Yargı’nın 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda öne çıkan bu anlayış sayesinde sizler de güçlü stili gömlek – tuniklerle yansıtabilirsiniz. Çizgilerin damga vurduğu sezona uyum sağlayacak gömlekleri, ofis stili için klasik günlük hayatınız için de jeanlerle kombinleyebilir; sezonda yine öne çıkan sneakerlarla kombinleyerek stilinizin gücünü modanın çizgisinde ortaya koyabilirsiniz.

Yargıcı 2016 Yaz Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Giyimin Kurtarıcı Parçası

Hırkalarınızın, yeleklerinizi ya da trençkotlarınızı önü açık rahatça giyebilmek için kısa kollu bir tunik edinin. Yaz dolaplarının en çok ihtiyacı olan bu tunikler, tesettürlü gençlerin gizli kurtarıcılarından oluyor.

Yargıcı 2016 Yaz Tesettür Tunik Modelleri

Rahatlığa Bağımlı Olanlara

Yargıcı‘nın hemen hemen çoğu koleksiyonunda rengarenk tasarımlar görmek pek mümkün değil. Genel olarak sadeliği barındıran marka, desenleri oldukça kullanıyor olsa da bunu sadelikle yansıtıyor. Farklı geometrik şekillere yer verilen tunikler, rahatlığa bağımlı olanlar için de harika bir alternatif oluyor.

Yargıcı 2016 Yaz Tesettür Tunik Modelleri

Denim Rüzgarı

Geçtiğimiz sezonda öne çıkan denim tunikler hala dolaplarınıza girmediyse geç değil. 2016 yazında da yükselmeye devam eden bu trend, rahatlıklarıyla da tercih sebebi oluyor. Beyaz, krem, pudra tonlarıyla bir araya getirildiğinde yazın harika uyumunu yansıtacak denim tasarımlar, yazın rahatlığı olacak.

Sezonda sarının bin bir tonunu harika tasarımlarla görüyoruz. Yargıcı‘nın koleksiyonuna da yansıyan bu rengin çekiciliği ve enerjisi ise inkar edilemez. Giyene olduğu kadar gören için de enerji uyandıran sarı renkteki parçaları sezon dolaplarınıza mutlaka koymalısınız.

Yargıcı yeni sezon ürünlerini incelemek ve hemen satın almak için yesiltopuklar.com ‘un yeni alışveriş sitesi alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir