Yağmur Ormanlarından Şehre Uzanan Kombinler

Yağmur Ormanlarından Şehre Uzanan Kombinler

Yağmurlu Havalar için Tesettür Giyim Kombinleri

El değmemiş ormanlara, vahşi doğaya, egzotik kuşların dünyasına sezonun benzersiz tasarımlarıyla giriyoruz…

Aplike, pul işlemelerinden yağmur ormanlarının renklerine bambaşka bir deneyime mevsimi aralıyoruz.

Yağmurlu Havalar için Tesettür Giyim Kombinleri

Yazdan bahara geçişte sıra dışı tesettür kombinleri ile sürükleyici bu maceraya siz de ortak olun. Yağmur ormanlarından şehre uzanan 4 farklı tesettür kombin önerimizle, her türlü hava koşulunda şık olmanın formülünü bulun.

2016 - 2017 Sonbahar Tesettür Kombinleri

Yapraklı Tunik: Satın Al

Amazon Ormanınlarının Renkli Yüzü

Yazdan bahara geçişte renkli dünyasıyla fantastik stillere adım attıracak tasarımları deneyin. Turuncu, mavi ve sarının onlarca tonunun bir arada kullanıldığı uçuş uçuş elbiseler, bol dökümlü pantolon ve bluzlar, konforu sağlarken şıklığından ödün vermeyecek. Yağmur ormanlarının renkli dünyasından beslenen bu tasarımlara ise serin havalarda ceket ve trençkotlar eşlik ediyor. Hatta sonbahar sezonunun yağmurlarında oldukça işinize yarayacak renkli dünyanın trençkot ve paltoları, amazonların ağaçları ve yapraklarıyla gücünü ortaya koyuyor. Siz de en sade parçalarınıza sıradışı bir stil katmak için amazonun desenlerini ya da renklerini barındıran bir dış giyim parçasını kombininizde kullanın.

2016 - 2017 Sonbahar Tesettür Kombinleri

Taş İşlemeli Kap: Satın Al

Vahşi Doğaya Işıltı Katan Detaylar

Yağmur ormanlarının vahşi dünyasına uyum sağlayan yüksek moda fikri, pullu payetli tasarımlar. Çoğu zaman eteklerde kimi zaman üstlerde görülen göz alıcı ışıltılar, amazon ormanlarının renklerini taşıyan desenli tasarımlarla birlikte. Pullu, payetli eteklerle vahşi dünyanın renklerini yansıtan üstleri kombinleyin. Desenler yerine renklerle de bu dünyaya adım atmak elinizde. Saks mavisi ve sarı ikilisi egzotik kuşların renklerini yansıtarak yağmur ormanlarını şehre getiriyor.

2016 - 2017 Sonbahar Tesettür Kombinleri

Tüy Desenli Ceket: Satın Al

Yağmur Ormanlarının Gizemi

Pul ve payetlerin parlak fikrinin yanı sıra aplikeler gün yüzüne çıkıyor. Egzotik kuşların renklerini barındıran hatta figürlerini taşıyan parçalara yeni sezonda çokça rastlayacaksınız. Ceketlerde yer alan gizemli desenler adeta yağmur ormanlarının sonbahara uyarlanmış hali… Bu sıra dışı stil deneyimi için beklemeyin ve yeni sezonda hemen deneyin.

2016 - 2017 Sonbahar Tesettür Kombinleri

Kuş Figürlü Kap: Satın Al

Egzotik Kuşlardan İlham Alın

Egzotik kuşların tona ton renkleriyle kreatif fikirler ortaya koyun. Trençkotlarda, platolarda kullanarak sonbahar ve kış aylarının dinamik stilini oluşturun. Pembeden maviye birbirine yakın renklerin birarada kullanıldığı kürkler, egzotik kuşların yumuşacık tüylerini anımsatıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir