Van Kahvaltı Evi / Nişantaşı

Van Kahvaltı Evi / Nişantaşı

Alkolsüz Mekanlar Van Kahvaltı Evi

Van’ın zengin ve lezzetli kahvaltılıklarının namını bilmeyen yoktur…

İstanbul’ da bir çok ilçede “Van Kahvaltısı” adı altında, bir çok mekana rastlamak mümkün, fakat Nişantaşı’nda ki gerçek Van kahvaltısı, sizleri apayrı lezzetlerle tanıştırabiliyor.

Bu Lezzeti Tatmak Herkesin Hakkı

Rezervasyonla da gidilen mekanda özellikle hafta sonları aşırı yoğunlukdan dolayı yer sıkıntışı yaşamanız mümkün. Sonuçta bu lezzeti herkes tatmak istiyor…

Nişantaşı’nın göbeğinde bulunan bu yöresel mekan, kalitesi ilgili garsonları ile özellikle haftasonu siz ve sevdikleriniz için zengin ve farklı çeşitleri bulunan kahvaltı imkanı sunabilir.

Alkolsüz Mekanlar Van Kahvaltı Evi

3 adet kahvaltı menüsüne sahip olan Van kahvaltı evinde bu menülerin dişinda, menemen, pişi, gözleme vb. seceneklerde mevcut. Bahçe, balkon ve salon olmak üzere üç farklı alandan oluşan mekanın özellikle menemen ve gözlemesini tavsiye ediyoruz. Fiyatları da ortalama olan mekan sevdiklerinizle huzurlu bir kahvaltı ortamında sizleri ağırlıyor.

Yöresel lezzetlerden kete ve kavurunda fazlası ile tercih edildiği mekanda, servisin yoğunluktan dolayı biraz yavaş olmasına aldırış etmeyecekseniz siz ve aileniz için sakin, huzurlu bir “Van Kahvaltısı” yapabilirsiniz.

Van Kahvaltı Evi İletişim:
Nişantaşı Şubesi:
Valikonağı Caddesi Sezai Selek Sk Nişantaşı, Şişli, İstanbul
Cihangir Şubesi: Kılıç Ali Paşa Mah.Defterdar yokuşu No:52/A Cihangir – İstanbul

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir