Valentino Defilesinden Tesettür Abiye Elbiseler

Valentino Defilesinden Tesettür Abiye Elbiseler

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2012-2013 Sonbahar/Kış

Valentino… Sen ne kadar güzelsin öyle! Valentino‘nun 2012-2013 Sonbahar Kış koleksiyonu rüya gibi… Siyah, kırmızı ve beyazın hakim olduğu koleksiyon, şık kelimesinin bile yetersiz kalacağı kadar göz alıcı. Valentino‘nun elbiseleri her zaman kusursuz ve şık. 2012-2013 Sonbahar/Kış Valentino koleksiyonuna bakarsanız, kendinizi bir rüyada hissedebilirsiniz.

Modern bir peri masalı, kış rüyası ya da hayallerin koleksiyonu diyebiliriz Valentino‘nun yeni koleksiyonu için. Valentino herkesin ağzını açıkta bırakan harika bir koleksiyon yaptı. Tablo gibi görünen Valentino elbiselerini nakışlar ve çiçek desenleri süslüyor. Omuzlar kabarık ve kollar ve elbise boyları uzun… Elbiseler genellikle dantel ve tülden tasarlanmış. Ayrıca bazı elbiseler Valentino tarafından beklenmedik şekilde deriden yapılmış.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Elbiseler çoğunlukla bileklere kadar iniyor ve prenses elbiselerini andırıyor. Valentino 2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonu zarif, narin, şık ve modaya uygun parçalardan oluşuyor.

Özel günleriniz için mükemmel abiye elbiseler tasarlayan Valentino, görkemli elbiselerin yanı sıra günlük yaşamda kullanıma uygun elbiseleri de düşünmüş elbette.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Kırmızı mı Tasarımlara Hayat Vermiş Yoksa Tasarımlar mı Kırmızıya?

Koleksiyonun temel renkleri; kırmızı, siyah, pembe, lavanta rengi ve “nude” dediğimiz tonlardan oluşuyor. Valentino 2012-2013 Sonbahar Kış  için söylenebilecek tek bir şey varsa, o da “kusursuz” olur!

Valentino tasarımcıları Pierpaolo Piccioli ve Maria Grazia Chiuri’nin elinden çıkan sofistike tasarımlar siyah, kırmızı ve fildişi renklerinde. Deriyi bu kadar naif işleyen, onunla dantel gibi çalışan başka bir modacı daha oldu mu bilinmez…

18. yüzyıldan etkiler taşıyan koleksiyonda, danteller, uzun kollu minimalist elbiseler, brokarlar dikkat çekiyor. Tablo gibi görünen Valentino elbiselerini ince detaylar süslüyor. Omuzlar kabarık ve kollar uzun… Gupür elbise göz alıcı.

YesilTopuklar.com, Valentino’yu çok seviyor!

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Tesettür Abiye Elbise Modelleri” ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir