Uzun Elbiseleri Kimler Nasıl Giymeli?

Uzun Elbiseleri Kimler Nasıl Giymeli?

2015 Desenli Uzun Elbise Modelleri

Ölçülü giyimi tercih eden kadınların kıyafet tercihlerinde ilk sırada elbiseler gelir. Tesettürü en güzel yansıtan elbiseler, özellikle rahat ve şık tasarımlarla kadınların kombinlerinin en gözde parçaları arasında yer alıyor. Elbiselerle gelen o özel şıklığın yerini ise hiçbir kombinin tutmadığı da aşikar. Sizlerin elbise kombinlerine ilham vermesi için, birbirinden şık tasarımları bugün hepinizle paylaşmak istiyoruz.

Spor Elbise Modelleri

Spor elbiseler

Öğrencilere ve kendinini genç hisseden tüm bayanlara, spor elbise modellerinin çok fazla yakıştığını söyleyebiliriz. Tek renk hakimiyetindeki bu klasik elbiseleri kombinlemek ise çok kolay. Elbisenizle kontrast desenli ipek eşarp ve babetler spor elbiselerinizle özenli bir şıklık oluşturacaktır. Şık bir kolyeyi, böyle bir kombinde özellikle tercih ederek hareket katabilirsiniz.

Vintage Elbise Modelleri

Vintage akımın etkisi

Son yıllarda tüm markalar özellikle vintage moda akımından fazlasıyla etkilenmekte. Hatta sezon trendleri arasında vintage parçalar, ön sıralarda kendisine yer buluyor. Peki elbise modellerinin vintage tasarımlarla karşınıza çıkmasını nasıl bulursunuz. Vintage elbise modellerini, diğer elbise modellerine göre daha çok beğendiğimizi de söylemeden geçmek istemiyoruz.

2015 Uzun Elbise Modelleri

Mevsimin ruhuna uygun modeller

Tüm kombinlerinizde, kıyafet tercihinizi mevsimin şartlarına göre seçmenizi öneriyoruz. Şifon elbiseleri yaz mevsiminde belki hırkalarla kombinleyerek bahar aylarında, yünlü kumaşla tasarlanan modelleri de kışın tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz elbiseler kumaş, renk ve model açısından muhakkak mevsimin ruhuna uygun tasarımlardan olmalıdır.

Yorumlar

“Uzun Elbiseleri Kimler Nasıl Giymeli?” için bir cevap

  1. […] modelleri nasıl kombinlemeniz gerektiğini daha önce bahsetmiştik, bu önerilerimizden yararlanarak tüm sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz harika kombinasyonlar […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir