Uzakdoğu’nun Asil Zarafeti Yatak Odalarında!

Uzakdoğu’nun Asil Zarafeti Yatak Odalarında!

Uzakdoğu’nun Asil Zarafeti Yatak Odalarında

Yataş Bedding Uzakdoğu’nun gizemi nevresim grubuyla etnik detayları ve zarafeti yatak odalarına taşıyor. Yüzde 100 pamuk saten dokusu ve çift taraflı kullanım seçeneğiyle benzersiz bir konfor sunan Uzakdoğu’nun Gizemi nevresim grubu, yatak odalarında konfor ve çağdaşlıktan vazgeçmeyenleri bekliyor.

Kültürü, görkemli tapınakları ve ruhani öğretileriyle Uzakdoğu gizemli bir cazibeye sahip. Yataş Bedding, bu gizemli cazibeyi Uzakdoğu’nun Gizemi nevresim grubuyla yatak odalarına taşıyor. Çağdaş dekorasyon unsurları arasında vazgeçilmez olacak Uzakdoğu’nun Gizemi nevresim grubu, etnik desenleri, dingin derinlikleri simgeleyen renkleri ve detaylarıyla kaliteyi bir arada sunuyor. Uzakdoğu’nun Gizemi nevresim grubunun üyeleri Goa, Namaste ve Turquoise, yüzde 100 pamuk ve saten dokularıyla da dikkat çekiyor.

Uzakdoğu’nun Asil Zarafeti Yatak Odalarında

Çağdaş tasarım çizgileriyle Uzakdoğu’nun Gizemi Nevresim Grubu

Goa nevresim takımı, doğanın saf ve ferah rengi maviyle yatak odalarına mistik ve huzur veren bir enerji taşıyor. Otantik desenleriyle buluşturduğu mavi tonlarıyla dikkat çeken Namaste nevresim takımı ise tıpkı Goa gibi dingin, huzurlu bir yaşam enerjisini yatak odalarına yansıtıyor.

Uzakdoğu’nun Asil Zarafeti Yatak Odalarında

Uzakdoğu’nun Gizemi Nevresim Grubu’nun son üyesi Turquoise, şık mozaik desenleri ile dikkat çekiyor. Turquoise nevresim takımının etnik desenler ile süslenmiş yüzde 100 pamuk kumaşı, zengin tasarım çizgisiyle fark yaratıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir