Üst Düzey Konfor Sunan 5 Yaz Kombini

Üst Düzey Konfor Sunan 5 Yaz Kombini

Beyaz Tunik ve Pantolon Kombini

Moda Instagram hesaplarından ilhamla şıklık ve konforu bir arada yakalamak çok kolay. Terlikler, sandaletler, pamuklu şallar, hasır çantaların eşlik ettiği kombinler rahatlığı zirvede yaşatıyor.

Yazın bunaltıcı sıcaklarını konfora dönüştürecek tesettür kombin önerileri isteyenler buraya!  İşte mevsimin en güzel rengi beyazdan toprak tonlarına, trend listesindeki çizgili parçalardan keten dokulara üst düzey konfor sunan 5 yaz kombini…

Önden Bağlamalı Gömlek ve Bol Pantolon Kombini

Önden Bağlamalı Gömlek & Bol Pantolon

Konforu üst seviyede yaşayacağınız tasarımlardan biri de bol pantolonlar. Moda Instagram’larından Büşra Köse önden bağlamalı gömlekle bol pantolonu eşleştirirken, ton sür ton kombin yapmayı da ihmal etmiyor. Toprak renklerinin bir kaç farklı tonunu bir arada kullandığı kombin, doğayla iç içe olacağınız ortamlara uyum sağlıyor.

Oversize Trençkot ve Paperbag Pantolon Kombinleri

Oversize Trençkot & Paperbag Pantolon

Yazlık trençkotlara ilham veren beyaz, oversize formuyla üst düzey konfor sunan tasarımlara dönüşüyor. Elif Doğan‘da oversize şıklığa yeni yorum getiren He-Qa‘nın beyaz dalgıç trençkotunu paperbag pantolon ve çanta detaylı kemer ile kombinliyor. Çizgili spor tişört, pamuklu şal, deri sandalet ve hasır çanta ise kombinin diğer temel parçaları…

Maksi Boy Tunik ve Pantolon Kombinleri

Maksi Boy Tunik & Pantolon

Ayak bileklerine kadar uzanan tuniklerle üst düzey konforu yakalayın. Hülya Aslan, ince çizgili maksi boy Qooq Store tunik ile yazın şehirden sahillere uzanan bir kombin önerisi sunuyor. Alçak topuklu beyaz ayakkabıyla şehrin, terliklerle sahilin konforlu kombini hazır.

Çizgili Salaş Tunik ve Piliseli Bol Pantolon Kombini

Çizgili Salaş Tunik & Piliseli Bol Pantolon

Çizgiyi günlük stilinizle buluşturacak salaş tunik ve en az onun kadar bol bir pantolon. İşte konfor üstüne konfor dedirten bu kombin Sena Sever‘den geliyor. Touche markasından seçtiği ekstra bol parçaları; kırmızı şal, kutu çanta ve spor ayakkabıyla kombinleyerek rahatlıkta zirve noktasını bile geçiyor.

Keten Kap & Tunik-Bol Pantolon Takım

Keten Kap & Tunik-Bol Pantolon Takım

Yazın keten rahatlığı diye bir şey var. İşte o da Aybüke Nur Demirci‘nin Frig Vadisi gezisi için Rabia Şamlı tasarımlarından seçtiği çizgili keten kap, tunik ve bol pantolon üçlüsü. Tatil yürüyüşlerinize eşlik edecek bu takımı; terlik, pamuk dokulu şal ve yuvarlak hasır çanta ile kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir