Eda Atalay Shop

Üsküdar Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Üsküdar Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Berva Butik Üsküdar Tesettür Butikleri (1)

Erenköy, Ümraniye, Fatih ve Başakşehir’deki tesettür giyim butikleri önerilerimizden sonra yeni adresimiz Üsküdar oluyor.

İstanbul’un en nezih yerlerinden olan manzarasıyla olduğu kadar insanlarıyla da huzurlu setleri arasında olan Üsküdar, son zamanlarda birbirinden şahane butiklere de ev sahipliği yapıyor.

Sizler için keşfedip bir araya getirdiğimiz tesettür giyim butiklerine gelin hep beraber göz atalım.

Az Zahraa Butik Üsküdar Tesettür Butikleri

Az-Zahraa Butik Üsküdar

2015 yılında Kısıklı Üsküdar’da açılan Az-Zahraa Butik yerli ve yabancı markaları bünyesinde bulunduruyor. Kurucusu olan Sezin Bayram’ın çağa ayak uyduran yenilikçi fikirleri ve girişimci ruhu sayesinde kısa sürede marka olma yolunda büyük bir ivme kazandı. Günlük kullanıma uygun şık parçaların yanı sıra özel davetler içinde farklı ürünler Az-Zahraa Butik’te yerini alıyor.

Az-Zahraa Butik’i alışveriş rotanızın ilk sırasına yazmayı unutmayın!

Az-Zahraa Butik İletişim:
Adres: Kısıklı Mah. Baha Sokak No: 36 Kısıklı Üsküdar
Telefon: 0543 916 99 49

Mağaza Kadınca Üsküdar Tesettür Butikleri

Mağaza Kadınca – Üsküdar

Birçoğumuzun sürekli alışveriş yaptığı, sırf o butik için yol kat ettiği yerler vardır. Gittiğinizde eliniz boş dönmeyeceğini bilirsiniz. İşte Mağaza Kadınca da bunlardan biri oluyor. Tesettür tasarımcılarının en özel ürünlerini mağazasında barındıran Kadınca, Bulgurlu’nun en sevilen butiklerinden biri! Kendi koleksiyonlarını da sunduğu Kadınca, her daim güncellenen ürün çeşitliliği sayesinde sürekli yenileniyor.

Mağaza Kadınca İletişim:
Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu-Özyener Sit. No: 41 Blok: 1 Bulgurlu – Üsküdar
Telefon:0 (216) 650 94 15

Merve Dağlı for Ladies

Merve Dağlı for Ladies Üsküdar

‘En mutlu günlerinizin fotoğrafçısı…’ sloganı ile 2012’de sektöre adım atan M-D Photography, ‘Merve Dağlı for Ladies’ alt markası ile bugün büyük bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. “Merve Dağlı for Ladies” hayatınızın her anında tarzınızı en iyi yansıtacak kıyafetleri sizin için tasarlayarak mutluluğunuzu taşıdığınız kıyafetlere de yansıtmayı hedeflemekte.

Merve Dağlı for Ladies de kumaşlar özenle seçilip, dikim kalitesi birinci sınıf tutuluyor. Özellikle kendisine göre kıyafet bulmakta güçlük çeken ya da standart vücut ölçülerine sahip olup klasik çizgilerin dışına çıkmak isteyen 38-54 beden arasındaki tüm kadınlara hitap etme özelliğiyle Merve Dağlı for Ladies diğer butiklerden farkını ortaya koyuyor.

  • Merve Dağlı for Ladies İletişim:
  • Adres: Kısıklı Mah. Nurbaba Sok. No:26 Üsküdar-İstanbul
  • Telefon: 0216 321 11 13

Arzen Butik Üsküdar Tesettür Butikleri

Arzen Giyim Üsküdar

Arzen Giyim tasarımından satışına kadar özveriyle çalışan genç ve dinamik ekibiyle büyüme ve marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 2010 yılında Bulgurlu’da bulunan mağazasıyla faaliyete başlayan Arzen Giyim’in bugün Fatih’te şubesi ve Şişli Bomonti’de toptan showroom ile hizmet veriyor.

Arzen Giyim İletişim:
Adres: Bulgurlu, Bağcılar Cd. No:24, 34696 Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0216 335 70 30

Elvan Butik Üsküdar Tesettür Butikleri

Elvan Butik- Üsküdar

Farklı tasarımcıların birbirinden özel parçalarını butiğinde bulunduran Elvan Butiğin bir şubesi de Üsküdar’da yer alıyor. Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olacak, günlük hayattan davetlere eşlik edecek ürünleri bulunduran butik, her bedene hitap eden tasarımlarıyla da imdada yetişiyor.

Elvan Butik İletişim:
Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Üsküdar / İSTANBUL
Telefon: 0216 650 72 71

Hilye Stil Üsküdar Tesettür Butikleri

Hilye Stil Üsküdar

İstanbul’un nezih semtlerinden olan Üsküdar’daki duraklarınızdan biri olmayı hak eden çok özel bir butik de Hilye Butik. Harika tasarımları, muhteşem zevkleriyle buluşturan butik, gündüzden geceye birçok ürüne ev sahipliği yapıyor.

Hilye Butik İletişim:
Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. No: 26 / b
Telefon: 0216 650 91 59

Saadet Butik Üsküdar Tesettür Butikleri

Saadet Butik Üsküdar

Türkiye’nin en önde gelen firmalarıyla her geçen gün kalitesini çizgisini geliştiren Saadet Butik, Üsküdar’ın en bilinen ve en çok tercih edilen butiklerinin başında geliyor. Ürün kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Saadet Butik kaliteli hizmetini her geçen gün arttırmakta.

Saadet Butik İletişim:
Adres
: Kısıklı Mah. Emniyet Sok. No:34 D:2 Büyük Çamlıca / Üsküdar
Telefon: 0216 401 23 24

Levada Butik Üsküdar Tesettür butikleri

Levada Butik Üsküdar

Yeşim Özcan, Miss Sey, Al-Marwah, İnvee, Mood Basic gibi daha birçok tesettür tasarım markalarının ürünlerini butiğinde buluna Levada, Üsküdar’ın en sevilenleri arasında. Mağaza tasarımındaki ferahlığı ve kaliteyi ürünlerinde de bulacağınız Levada, muhafazakâr kadınların hizmetinde. Tasarımların en yenilerini ve tabii iyilerini bulabileceğiniz butiğe mutlaka uğramalısınız.

Levada Butik İletişim:
Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No: 27 1A Üsküdar / İSTANBUL
Telefon: 0541 421 54 54

Berva Butik Üsküdar Tesettür Butikleri (2)

Berva Butik Üsküdar

Altunizade butiklerinden biri de Berva Butik. Birçok tesettür giyim markasına butiğinde yer veren marka ferah konseptiyle de içine çekiyor. Senna Desing, Mood Basic, Chamay gibi markaların yanı sıra kendi ürünlerine yer veriyor.

Berva Butik İletişim:
Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No: 44 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon: 0216 624 24 61

Alışverişe çıkmadan önce Başakşehir Tesettür Giyim Butikleri, Erenköy Tesettür Giyim Butikleri ve Fatih Tesettür Giyim Butikleri ‘ne de mutlaka göz atın!

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *