Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah’ın Zarif Davet Stilleri

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah’ın Zarif Davet Stilleri

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah Gömlek Modelleri

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah, yardımseverliği, mütevazı tavrı ve güzelliğiyle olduğu kadar zarif stilleriyle de çok konuşuluyor. Sosyal medyayı aktif kullanan fenomen kraliçe, eşi dahil birçok dünya liderinden daha fazla takipçiye sahip. Bu ilgide de şık görünümlerinin payı oldukça büyük. Rania el Abdullah’ın birçok moda dergisinden de ödül aldığını unutmamak lazım. Gelin birlikte dört çocuk annesi kraliçesinin elegan stiline yakından bakalım.

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah Pudra Tulum

Pudra Tulumla Monokrom Şıklık

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah, Beyaz Saray ziyaretinde seçtiği tulumla harika görünüyor. Seçtiği pudra rengiyle monokrom bir stili yakalayan kraliçe, elegan stil nasıl olur dersi veriyor. Akışkan kumaşa sahip pudra tulumu, pudra stilettolarını neredeyse kapatacak boyda. Bu da daha ince ve uzun görünüm için bir ipucu aslında. Yine bu zarafeti bozmayan Rania el Abdullah, aynı renkteki el çantasıyla da keyifli bir şıklığı yakalıyor.

İpucu: Siz de bir kraliçe edasında kombin yapmak için soft renkleri baştan aşağı tek kombinde birleştirin!

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah Beyaz Gömlek Pembe Etek Kombinleri

Kraliçe Pembenin Enerjisine Teslim

Zarif stilleriyle her zaman dikkat çekmeyi başaran Kraliçe Rania el Abdullah, yaz kombinlerinde pembenin enerjisine teslim oluyor. Yüksek belli kloş eteklerin verdiği şıklığı çokça kullanan kraliçe, göz kamaştırmayı yine başarıyor. Şeker pembesi eteğiyle aynı renkte kombinlediği stiletto, yine uzun ince bir görünümün sırrı. Pembenin birlikte harikalar yarattığı beyaz gömlekse eteğin yüksek belli duruşunu ortaya çıkarması için içeride kalıyor. “Ne kadar az renk, o kadar fazla şıklık” mottosunu gayet iyi bilen kraliçe, stilinin gücünü tekrar kanıtlıyor.

İpucu: Siz de kloş eteklerle uzun ince görünümü yakalamak istiyorsanız, yüksek bel bir etek seçin, gömleğinizi eteğin içinde bırakın, ve eteğinizle aynı renk stilettoları kullanın!

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah Beyaz Gömlek Elbiseleri

Kraliyet Stilinde Beyaz Elbise Kodu

Kraliyet stilinde en asil renk beyazın yeri her zaman bambaşkadır. Akışkan gömlek elbiseleri birçok kombininde başarıyla kullanan Rania el Abdullah da zarif stilin kilit kodlarını yansıtıyor. Beyazı siyahla yan yana getirerek klasiklerden ödün vermeyen kraliçe, yaz siluetleri için takip etmeniz yolu gösteriyor. İki rengin ötesine gitmeyen Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah, zamansız bir asaletin beyaz tonlarını güçlü birliktelikleriyle sergiliyor.

İpucu: Yaz sonunda zarif bir görünümü yakalamak için akışkan beyaz elbiselerin gücünü yansıtın!

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah'ın Sarı Pantolon Kombini

Basit Parçalarla Gösterişli Şıklık

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah, sadece gece kıyafetleri ve davet elbiseleriyle konuşulmuyor. Günlük stilinde ve gerçekleştirdiği ziyaretlerde de sade ve bir o kadar şık görünmeyi başarıyor. Ve bunu en basit parçalarla yapıyor. Genellikle elbise, etek ve kaftan tercihleri yapan kraliçe, pantolon tercih edecekse oldukça bol bir parçayı seçiyor. Bu bol pantolonun enerji dolu sarı rengiyse beyaz gömleklerle bütünleşiyor. Kraliçe kemer kullanmayı ise asla ihmal etmiyor. İki açık ve natürel rengin bir aradaki görünümü ferah ve elegan görünümü yakalıyor.

İpucu: Dolabınızdaki en basit parçalarla şık bir görünüm yakalamak istiyorsanız, iki natürel rengi bir arada kullanıp, güçlü bir aksesuarla kombine son noktayı koyun!

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah Siyah Işıltılı Abiye Elbiseleri

Davetlerde Işıltılı Siyahın Gücü

Kraliyet görünümlerinde siyahın asaleti her zaman öne çıkıyor. Gece kıyafetlerinde bu güçlü rengi kullanan Kraliçe Rania el Abdullah, ışıltı kumaşlarla dozunda bir gösteriş sunuyor. Her zaman olduğu gibi tek renk görünümleriyle kraliyet stilini yansıtan Rania el Abdullah, abartıya asla yer vermiyor.

İpucu: Özel günlerde dozunda bir kraliyet şıklığı yakalamak istiyorsanız, ışıltılı kumaşlarla tasarlanan siyah elbiseleri tercih edin!

Ürdün Kraliçesi Rania el Abdullah Kaftan ve Elbiseleri

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir