Üniversiteli Gençler İçin 6 Sonbahar Kombini

Üniversiteli Gençler İçin 6 Sonbahar Kombini

Sena Sever Kefta Trençkot

Kampüsün en havalı sonbahar stillerini bir araya getirdik! Keyfinizi kaçırmadan şık olmanızı sağlayacak, ne giyeceğim sorusuna fazla kafa yormadan pratik cool’luğu yakalayacak formülleri gelin 6 kısa yoldan çözün…

Sonbaharın Jokeri Trençkotlar ile Havalı Kampüs Stili

Sezonun rengi deve tüyü (camel) bir trençkot, desenli uzun kollu uzun bir tişört, koyu lacivert bol denim pantolon ve beyaz spor ayakkabı ile krem rengi pamuklu şal, çapraz kollu çanta… Sonbaharın en konforlu ve en cool kombini bu olsa gerek. Bir örneğini Sena Sever’in üzerinde göreceğiniz bu formülle, ikonik bir stil yakalamamak elde değil.

Elif Doğan Denim Ceket & Çizgili Tişört Kombini

Elif Doğan: Çizgili Tişört – Minik Terzi / Kot Ceket – GAP

Denim Ceket & Çizgili Tişört Ekürisinin Şimdi Tam Zamanı

Uzun denim ceketlerle çok iyi anlaşan çizgili tişörtler birlikte oldukça cool’lar. Kampüs stiline de en uyum sağlayan fikirlerden olan bu parçalar, bol pantolon ve spor ayakkabılarla tamamlanıyor. Renk uyumunda siyah – beyazı seçerek taşlanmış bir kot ceketi seçebilir ya da kırmızı çizgili tişörtleri lacivert kotlarla kullanarak taba rengi aksesuarlar seçebilirsiniz.

Aydazen Kolu Fırfırlı Jile

En İkonik En Pratik: Jile ve Gömlek

Sezon koleksiyonlarından içinde en rahat hissedeceğiniz bir jile araştırmanın zamanı geldi. Kampüs stillerine çok ama çok yakışan bu parça yanına beyaz bir gömlek alarak yola koyuluyor. Birçok alternatifini alışveriş sitemizde bulabileceğiniz bu parçayı, yağışlı günlerde hafif topuklu bağcıklı botlarla güneşli günlerde Converse’ler ile tamamlayın.

Zeybep Babuşcu Pileli Etek ve Renkli Hırka Kombini

Zeynep Babuşcu: Hırka – ZB Design

Pileli Etekler Renkli Hırkalarla Buluşuyor

Yaz sezonunda çok sevilen pileli etekler sonbahara uyarlanıyor. Ve kampüs günlerinde renkli hırkalarla adapte oluyor. Salaş olmayı istediğiniz bir gün sweatshirt’ler ile kombinleyebileceğiniz pileli etekle dengeli bir şıklık için hırka en iyisi.

Seda Tiryaki Takım

Kampüste “Takım” Ruhu

Üniversiteli gençlerin mutlaka dolaplara bir takım eklemesi gerekiyor. Ne giyeceğim derdi bırakmayan bu parçaları kendi renginde bir şalla kombinleyerek ‘monokrom’, bir tık açık renkle kombinleyerek ‘ton sür ton’ tamamen zıt bir renkle eşleştirerek ‘kontrast’ uyuma imza atabilirsiniz. Ayrıca iddialı bir hava için topuklu botlar, konforlu görünüm için de spor ayakkabılarla hemencecik uyum sağlayacak.

Şule Çelik ve Şüheda Türkoğlu'nun Benin Tül Etek Kombinleri

  • Şüheda Türkoğlu:  Benin Tüllü Etek – Satın Al
  • Şule Çelik: Refka Düğmeli Tunik –  Satın Al

Hem İkonik Hem Romantik: Tütü Etek ve Spor Ceket

İnstagram’ın sevilen isimlerinden olan Şüheda Türkoğlu ve Şule Çelik gibi birçok kişinin denediği, son zamanların “en” kombini, tütü etek ve spor ceket eşleşmesi oluyor. Pudra tonlarında kat kat tül etekleri dize kadar örten cepli ceketler bu romantikliği biraz kırıp cool bir hava katıyor. Minik bir kol çantası elde taşınan kitaplarla okul yolunu tutma zamanı. Ve bu kombinde ‘ton sür ton‘ kullanarak minimal bir görüntü yakalamayı unutmayın. Canlı renkler tütü etekleri fazla şık bir havaya sokabilir.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir