Üniversite Mezuniyetleri İçin 4 Kombin

Üniversite Mezuniyetleri İçin 4 Kombin

Tesettürlü Gençler için Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet günü yaklaşan üniversiteli gençler buraya! Kampüs stilleri artık geride kaldı. Şimdi dört yılın acısını ‘şıklıkla’ çıkaracak balo zamanı geldi çattı…

Pastel renkler, uçuşan kumaşlar, fırfırlar, çiçek motifleri gecenin büyüsüne kapılmak için beklemede. Bu özel gecede ikonik stilini bir kez daha kanıtlamak isteyenlere için en zarif ve en trend parçalarla 4 tesettür mezuniyet kombin stili hazırladık.

Elbise: SemSem

Çizgili Şıklık Balo Gecesinde Işıldıyor

Favori çizgili parçalar şimdi geceleri ele geçirmeye hazırlanıyor. Işıltılı kumaşlarla, belden oturan kabarık eteklerle tasarlanan çizgi desenli tasarımlar, genç ruhlara şıklıkla adapte oluyor. Tek başına bir kombini ayağa kaldıran enerji dolu parçalar, capcanlı tek renk ipek şallarla kombinlenmeli. Kabarık etekleri kaldıracak topuklu rahat sandaletler, ele alacağınız belli belirsiz XS bir gece çantasıyla hazırsınız. Çizgili elbisenin hareketinde başka detaya ve aksesuara ihtiyaç yok.

Elbise: SemSem

İki Parçayla Peplum Modasına Geçiş

2018 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında fırfırlı gece kıyafetlerinin yeri bir başka. Tasarımcılar fırfır detayını ise en çok peplum görünümlerde kullandı. Gençlerin ruhuna adapte olacak bu ikiliden biri hiç şüphesiz kalem etekler. Kalem eteklerin üzerine kullanılan fırfırlı parçalarsa asıl şıklığı yansıtacak olanlar. Bu parçada ince ve uzun bir görünüm için etekleriniz ayakkabıları kapatacak uzunlukta olmalı. Ve yürürken gözükmesine karşın aynı renkte seçmeli.

Elbise: Valentino

Minimalist Elbiseler

Bolluklar içinde zarafeti temsil eden minimalist elbiseler, sade ve asil görünümleri seven zarif gençlere göz kırpıyor. Vazgeçilmez antrasit tonları bu siluet için en iyi seçenekler. Bu parçalarda clutch çantalar ve ipek şallar olmalı. Ayakkabı seçiminizde ise topuklu sandaletler iyi bir seçenek olacak.

Elbise: SemSem

Uçuşan Işıltılı Şifon Elbiseler

Havuz başı, tekne ve bahçe gibi açık havada mezuniyet gecesine katılacak gençler, hiç şüphesiz şifon tasarımlara yönelmeli. Kaliteli bir şifonun yıldız yapamayacağı hiçbir kombin yok. Uçuşan eteklerinizle bir prenses gibi görünürken zamansız bir şıklık için siyah gibi vazgeçilmez renkleri seçebilirsiniz. Aynı renklerde ve benzer kumaşlardan bir şalla tamamlayın. Ayakkabı ve çantayı ise elbisenizin yakın olduğu ışıltılı parçalardan seçin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir