YeşilTopuklar - Online Alışveriş

Ümraniye Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Ümraniye Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Tesettür Butikleri Ümraniye

Ümraniye’in Keşfedilmeyi Bekleyen Butikleri

Geçtiğimiz haftalarda Başakşehir Tesettür Giyim Butikleri, Erenköy Tesettür Giyim Butikleri ve Fatih Tesettür Giyim Butikleri ‘ni sizlerle paylaşmıştık. Bu hafta ise tesettürlü kadınların alışveriş için ilk aklına gelen semtlerden olan Ümraniye’yi mercek altına alıyoruz.

Alemdağ Caddesi üzerine kurulmuş onlarca hatta yüzlerce seçenek yol boyunca karşınıza çıkıyor. Burada Aker, Alvina, Setrems, Kayra, Tuğba, Armine, Jaade, Puane, Avenna gibi daha birçok tesettür giyim markasına ulaşabilirsiniz.

Tesettür Butikleri Ümraniye

Tesettür giyim mağazalarının yanı sıra tasarımcılara ait butikleri ve tasarımcıların ürünlerini satışa sunan butik mağazaları da bulabilirsiniz. Ayrıca giyim dışında ayakkabı, başörtü, aksesuar mağazalarıyla dolu olan caddenin arka tarafında bir kumaşçılar sokağı bulunuyor. Oturduğunuz semtte mutlaka dikim yapan bir terzi bulacaksınızdır.

Kumaş mağazalarına adımınızı attığınız an kendinizden geçerek kafanızda binbir türlü tasarımı geçirebilirsiniz. Hatta belki de bu işi uğraş edinmeye bile başlayabilirsiniz. Kumaşların yanı sıra düğme, kolye, püskül gibi kıyafetlerinize hareket katacağınız yüzlerce de aksesuar bulabilir, sade gömlek, tunik gibi kıyafetlerinize yeni bir görünümü verebilirsiniz. Ama şimdi Ümraniye’nin keşfedilesi tesettür giyim butiklerine göz atalım!

Hayalen Moda Evi Filiz Yetim Ümraniye

Hayalen Moda Evi Ümraniye

2009 yılında Moda Tasarımcısı Filiz Yetim tarafından kurulan Hayalen Moda Evi’nin tasarım çizgisinde, içinde bulunduğu coğrafyanın ve kültürün önemli etkisi söz konusu.

Ülkesine ve kültürüne aşık Modacı Filiz Yetim, ‘kadın tüm zamanlarda kadın – tüm coğrafyalarda kadın’ ezberiyle tasarımlarını oluşturuyor. Hayalen Moda, kadının aktif olduğu tüm alanlarda (iş yaşamı, günlük yaşam, özel gün, düğün, davet, mezuniyet) ihtiyaç duyduğu tüm kostümleri, kişiye özel tasarım çalışmasıyla hazırlıyor.

Hayalen Moda Evi İletişim:
Adres: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Enginsoy Apt. No: 128/4 Ümraniye
Telefon: 0216 505 80 66

Türkan Çelik Butik Ümraniye

Türkan Çelik Butik Ümraniye

Baqa, Yeşim Özcan, Mimya, Redshow gibi daha birçok tesettür giyime özel marka tasarımlarını butiğinde bulunduran Türkan Çelik, Ümraniye’ye uğradığınız mutlaka uğramanız gereken adreslerden biri oluyor.

Türkan Çelik Butik İletişim:
Adres: Alemdağ Cad. Ümraniye
Telefon: 0 (216) 335 08 28

Madam Zen Tesettür Butik Ümraniye

Madam Zen Butik Ümraniye

Tesettür giyim tasarımcılarının ürünleriyle beraber ithal ürünleri de butiğinde barındıran Madam Zen’e uğradığınızda butikten elinizin boş çıkması pek de mümkün olmayacak. Mağaza mağaza gezip tunik, elbise, şal başörtü baktansa Madam Zen’euğrayarak bir butikle çok ürüne sahip olabilirsiniz.

Madam Zen İletişim:
Adres: Sütçü İmam Cad. 84/A Ümraniye
Telefon: 0 (216) 335 10 19

Bend Dubai Butik Ümraniye

Bend Dubai Butik Ümraniye

Ferace, kap, ceket, pantolon, abiye, yelek, elbise, abaya, eşofman, eşarp, çanta ve aksuar… Aradığınız her türlü ürünü bulabileceğiniz Bend Dubai Butik, online satış seçeneğini de müşterilerine sunuyor. Bununla beraber ürünlerini özel tasarım ve özellikle adını da aldığı Dubai ve diğer moda merkezlerinden ithal ederek müşterilerine sunyor. Sosyal medya üzerinden de sahip olduğu tasarımları paylaşan butiğin ürünlerine mutlaka göz atmalısınız.

Bend Dubai Butik İletişim:
Adres: Alemdağ Cad. Güleryüz sok.No:12 Ümraniye
Telefon: 0 (216) 316 66 06

Elif Yakar Design Ümraniye Butikleri

Elif Yakar Design Ümraniye

Kendi tasarımlarını Ümraniye’deki butğinde sunan Elif Yakar, günlük giyimden davet şıklığına birçok tesettür tasarımını showroomunda sergiliyor. Randevu sistemiyle hizmet veren Elif Yakar, özel tasarım hizmetini de sunuyor.

Elif Yakar Design İletişim:
Adres: Atatürk Mah. Çavuşbaşı Cad. Gümüşdere Sok. No: 19/3 Ümraniye
Telefon: 05511024149

Gönül Kolat Tesettür Butik Ümraniye

Gönül Kolat Butik Ümraniye

Muhafazakar giyimin önde gelen isimlerinden olan Gönül kolat, şık ve zarif tasarımlarını ölçülü giyinen kadınlara sunuyor. Ümraniye’deki showroomunda tasarımlarını sergileyen Kolat, özel tasarımın yanı sıra özel dikim abiye ve gelinlik hizmeti de sunuyor. Günlük giyimin şık parçalarından özel günlerin ihtişamlı tasarımlarını Gönül Kolat Butik’te bulabilirsiniz.

Gönül Kolat Butik İletişim:
Adres
: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No: 78 Ümraniye
Telefon: 0850 333 51 59

Butik Ekru Tesettür Butik Ümraniye

Butik Ekru Ümraniye

Kişiye özel dikim yapan abiye ve gelinlik dikimi yaptırmak istiyorsanız Butik Ekru’ya uğrayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı tasarımlara göz atarak fikir sahibi olabileceğiniz Butik Ekru’nun atölyesi de Ümraniye’de bulunuyor.

Butik Ekru İletişim:
Telefon: 0535 984 04 73

Ümraniye Tesettür Giyim Butikleri

Butik Zuhal Ümraniye

Pınar Şems ve Gamze Polat’ın tasarımlarını butiğinde satışa sunan Butik Zuhal de Ümraniye’de uğrayabileceğiniz diğer bir adres oluyor.

Butik Zuhal İletişim:
Adres: Alemdağ Cad. Yaman Evler Mah. Osmanbey Ap. No: 151/13 Ümraniye
Telefon: 0 (216) 344 44 39

Modanisa Mağazası Ümraniye

Modanisa Ümraniye

İnternet sitesiyle tanıdığımız Modanisa, ürünleri deneyerek almak isteyenler için Ümraniye’de büyük bir mağaza açtı. Sitede yer alan ürünleri deneyerek alabileceğiniz marka, birçok tesettür giyim tasarımcısının kıyafetlerini sunuyor. Tesettüre özel her türlü ürünü bulabileceğiniz mağazaya, uğramadan geçmemelisiniz.

Modanisa Ümraniye İletişim:
Adres: İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No: 156/B Ümraniye
Telefon: 0 (216) 344 44 56

Yazı: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *