Ulaşılabilir Fiyatlardaki Uzun Mantolar

Ulaşılabilir Fiyatlardaki Uzun Mantolar

Tuğba Venn 2015-16 Manto Modelleri

Manto ve Kaban Modelleri: Tuğba Venn

Havalar henüz mevsim normallerinin üzerinde, güneş kendini bulutların arkasına gizlemedi. Haliyle bizde mantolara bir türlü geçiş yapamadık.

Manto ve kaban modelleri vitrinlerde sahiplerine kavuşmayı bekliyor. Bugün yarın alırım diye erteleyenlerdenseniz fiyatları çok uçuk buluyorsanız bir mantoya bu kadar para verilir mi diyorsanız ve alternatif arıyorsanız sezonun hem en güzel hem de en uygun hem de uzun mantolarını sizin için seçtik.

Alvina 2015-16 Manto Modelleri

Manto ve Kaban Modelleri: Alvina Giyim

Manto ile ilgili her şeyi gerek “Manto Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?” yazımızda gerekse “Beden Yapınıza Göre Doğru Manto ve Kaban Seçimi” yazımızda anlatmıştık, okumanızı tatlı bir şiddetle tavsiye ederim.

Armine 2015-16 Manto Modelleri

Manto ve Kaban Modelleri: Armine Giyim

Mantonuzu bir yatırım aracı olarak görüyor olabilirsiniz. Ama makul fiyattaki yatırım araçlarından… Belki de “Manto lüks değil ihtiyaçtır” diyenlerdensiniz.

Fast Fashion dediğimiz genel kitleye hitab eden global markalar sizin için biçilmiş kaftan. Üstelik indirim sezonlarını kollayıp istediğiniz mantoyu çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Aker 2015-16 Manto Modelleri

Manto ve Kaban Modelleri: Aker Giyim

Uygun fiyatlı mantoları satın alırken dikkat edeceğiniz noktalar

  • Kumaşın çabucak kabarıp tüylenmeyen yapıda olması.
  • Lacivert, siyah gibi bir iki yıkamada rengi solabilecek olan renklerden uzak durun. Bunun yerine gri, camel gibi yıkansa bile renklerini kaybetmeyecek renklere yönelin.
  • Mantonun içinde astar olmasına ve düzgün dikilmiş olmasına özen gösterin. Şayet hatalı dikim yapılmış ise astar kuması içeriye doğru çekecektir.

Yazı: Munise Boz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir