Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ufuk Açıcı Seyahatlerle Yaşamınıza Fark Katın

Ufuk Açıcı Seyahatlerle Yaşamınıza Fark Katın

Muhafazakar Kültür Sanat ve Tarih Turları

“Düşünmeye davet eden seminerler, ufuk açıcı seyahatler” fikriyle ve “Hayret etmek bilginin başlangıcıdır” mottosuyla yola yola çıkan Sofos İstanbul; tarihin, kültürün, sanatın birbirinden farklı alanlarında çalışan uzmanlar ile bu alanlara ilgi duyanların bulaşabileceği bir merkez.

Yorucu ve yıpratıcı modern yaşamın içinden kendinizi çekip, derin bir nefes almak ve ilgi çekici konularla farklı düşüncelere dalmak istiyorsanız Sofos yaşamınıza fark ve değer katabileceğiniz en uygun yer olabilir.

Muhafazakar Kültür Sanat ve Tarih Turları

Sofos İstanbul tam olarak nedir?

SOFOS tarihin, kültürün, sanatın birbirinden farklı alanlarında çalışan uzmanlar ile bu alanlara ilgi duyanların bulaşabileceği bir merkez. SOFOS’ta sunulan seminerlere İstanbul turları, yurt içi ve yurt dışı kültür turları eşlik ediyor. Gezi güzergahları, SOFOS’ta çalışılan seminer konularının paralelinde seçiliyor ve kültür turları, seminerler birbirine paralel etkinlikler olmakla birlikte bağımsız katılıma da açık.

SOFOS’ta yapılan çalışmaların merkezinde yer alan ve bu projenin lokomotifi olan seminer programı “Eş Zamanlı Tarih Okumaları” başlığı altında yapılmakta.

Muhafazakar Kültür Sanat ve Tarih Turları

Eş Zamanlı Tarih Okumaları Seminerleri

“Eş Zamanlı Tarih Okumaları” seminerlerinde Tarih Öncesi Çağlar’dan günümüze medeniyetler, görkemli şehirler, tarih boyunca farklı coğrafyalarda ortaya çıkan dinler, felsefeler ve mitolojiler üzerinden dolaşılarak holistik bakış açısıyla bir ”timeline” oluşturulur. ”Eş Zamanlı Sanat Tarihi Okumaları” da aynı metodoloji ile hazırlanır ve paylaşılır.

Sofos İstanbul tarih, kültür ve sanatla buluşmak isteyenleri seminerlere ve kültür turlarına bekliyor…

Sofos İstanbul İletişim: 0216 310 00 50

Muhafazakar Kültür Sanat ve Tarih Turları

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *