Üç Renk, Üç Etek, Üç Kombin…

Üç Renk, Üç Etek, Üç Kombin…

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2014

Yaz için etekler kombinlerimizin en önemli parçasıdır. Üç renk, üç etek, üç kombinde sizin için farklı renk kotrastları içerisinde, aynı model eteğin farklı kombinlerini bugüne özel hazırladık.

Biz kadınlar bazen bir gömleği, bazen bir pantalonu, bazen bir eteği, aynı modelde almak kaydıyla ikincisini hatta üçüncüsünü satın alarak gardırobumuzda bulunmasını isteriz. Ya da beğendiğimiz bir eteğin modelinin renginde tereddüt edebiliriz. Biz de üç eteği ayrı ayrı kombinleyerek sizlerin beğenisine sunmak istedik. İşte aynı model bir mint etek, bir kahverengi ve bir de sütlü kahve etekle yapmış olduğumuz kombinler.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Vero Moda, Gömlek: İssa, Eşarp: Aker

Mint etek modeli: Şık bir etek, kesimiyle, modeliyle aynı zamanda zevkle kullanabileceğiniz bir tasarım. Altına ayakkabı olarak mint şık bir ayakkabı, etek üzerine uzun kollu beyaz bir hırka ve desenli ipek bir eşarp güzelliğinize güzellik katacak nitelikte. Saks bir çanta, turkuaz boncuklu bir bilezik ve turkuaz taşlardan oluşturulmuş sade bir kolye takı. Muhteşem bir kombin sadeliği. Baharın ve yazın serinliği. Gençlik ve duruluğu bir arada yaşamak isteyenler için özel bir kombin.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Vero Moda, Triko: Mango, Çanta: Guess, Eşarp: Pierre Cardin

Kahverengi etek modeli: Yine aynı model, yine aynı zerafette. Altta kahverengi eteğe uyacak kahverengi bir babet yazlık ayakkabı. Üste gold bir gömlek, kahverengi, gri ve kemik desenli ipek eşarp başörtüsü bir olgunluk abidesi. Gri bir kol çantası ve kadranıyla kayışı kahverengi olan klasik bir saat. Ciddiyet ve olgunluğu benliğinde hissedenler için bir kombin.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Vero Moda, Gömlek: Mango, Eşarp: Aker, Çanta: Salvatore

Sütlü kahve etek modeli: Diğerleri gibi aynı kesim ve aynı model. Renk olarak farklı ve bu renk için düşündüğümüz kombin yakasız otantik gömlek, altta babet pudra ayakkabı… Açık pudra bir eşarp, kırık beyaz çantası ve kahverengi kadranlı klasik değerli saatiyle ayrı bir zerafet, ayrı bir şıklık oluşturabilirsiniz. Otantik havasıyla mistik bir duyguyu bir arada yaşamak isteyenler için şık bir kombin..

Sizler için hazırladığımız bu kombinlerden yararlanarak, birbirinden alınan parçalarla, değişiklik yapabilirsiniz. Zaten bir kombin yapmada esas alınan parçaya göre bir dizayn düşünmektir. Ben sadece eteği esas alan bir merkezde üç ayrı kombinle sizleri selamlamak istedim.

Yorumlar

“Üç Renk, Üç Etek, Üç Kombin…” için 2 cevap

  1. vildan ozliman dedi ki:

    Bu kombinlerden herhangi birini saatin alamiyormuyuz

  2. ... dedi ki:

    bunları nasıl satın alacağız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir